ZIŅAS

Pienvedēja piedzīvojumi valsts svētkus svinēs ar vairākiem koncertiem

Pienvedēja piedzīvojumi 06.11.2018. 15:59
Tuvojoties Latvijas simtajai dzimšanas dienai, "Pienvedēja piedzīvojumi" aicina klausītājus uz vairākiem koncertiem.

11. novembra vakarā, atzīmējot Lāčplēša dienu, grupa uzstāsies Rīgā – tradicionālajā svētku koncertā Latviešu Strēlnieku laukumā, uz vienas skatuves ar tādām grupām kā “Vilki”, “Vilkači” un postfolkloras apvienību “Rikši”. “Pienvedēja piedzīvojumi” uzstāsies plkst. 22.00, neilgi pēc uguns plosta palaišanas Daugavā, kas plānota ap plkst. 20.00.

16. novembrī grupu varēs dzirdēt neierastākā vietā - Kuldīgā, “Bangert`s restaurant”, plkst. 20.00, bet dienu vēlāk, 17. novembrī, plkst. 21.00 akustiskajā koncertā Liepājā, kultūras namā “Wiktorija”.

Šie trīs koncerti pirms valsts svētkiem būs pēdējā iespēja redzēt “Pienvedēja piedzīvojumu” koncertu līdz pat pavasarim, kad pēc piecu gadu pauzes grupa gatavojas izdot jaunu albumu. Pēdējais albums “Tā mēs dzīvojam” tika izdots 2014. gadā. 2019. gada pavasarī “Pienvedēja piedzīvojumi” atzīmēs savu 25. dzimšanas dienu, klausītājiem nododot vērtējumam gan jaunas dziesmas, gan arī dokumentālo filmu par grupu.

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Noteikti iešu uz pienvedēja piedzīvojumi koncertu.Jūs esat labākie!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.