ZIŅAS

Pasniegtas Alternative.lv Gada balvas

Alternative.lv 08.02.2014. 12:29
Jau otro gadu pēc kārtas Alternative.lv ir piešķīris apbalvojumus aizvadītā gada aktīvākajām grupām.

Alternative.lv vēlas pateikt lielu paldies visām grupām un apmeklētājiem par to, ka pasākums izdevās tieši tāds, kāds tas bija. Paldies arī vakara vadītājiem Čipsim un Dullajam, kā arī atbalstītājiem Jagermeister un MetalAtelje, kuri grupas nodrošināja ar paliekošām un skaistām balvām. 

Šī gada nomināciju uzvarētāji:

Labākais albums: Bērnības Milicija

Labākā uzstāšanās: Tesa

Labākais video: Laime Pilnīga

Straujākā izaugsme: Omerta

Interaktīvākā grupa: Indygo

Zelta Bumbieris: Rīta Stienis

Alternative.lv Special: Edgars Āboliņš

FOTO: © Edgars Kalmēns/TVNET

Lasi vēl

Komentāri

Pandemona 08.02.2014. 12:45
Prieks par Tesu.
Nu izsmiekls. Tesa un Indygo vienīgās normālās grupas kuras vinnēja. Omerta - lol. Un Laimes Pilnīgas video amatierisma kalngals un kas pie velna ir Rīta Stienis? Ak Latvija!
Neredzamais 08.02.2014. 15:04
ja hah būtu bijis uz konci tad par Omertu tā nerunātu
es neesmu sajusmaa par uzvaretaajiem:D Ceru ka Metala Balva buus labaku rezultatu
@ Neredzamais. Esmu bijis un tieši tādēļ zinu par ko runāju. Viņi krietni par pliku skan salīdzinot ar Tesu u.c. trio grupām. Bet beigu beigās, viņi dabūja balvu par izaugsmi nevis par albumu, mūziku vai koncertu, tā kā viss čiki briki, varbūt pēc pāris gadiem arī būs Tesas līmenī :)
žēl, ka Relicseed nedabūja bumbierīti :/
INDYGO ir pozeri
pirdilas
@ hah Nu par Tesu ok, bet nu likt kategorijā grupu Indigo kā vienīgo normālo, nu nē! šī apvienība man liekas viss garlaicīgākā. Viena tonalitāte, kas noved pie tā, ka vokālista šaurais balss diapazons ar pāris notīm vokalajā līnijā,nesapratu to, ka Leja nav paskalojis smadzenes saviem grupas biedriem. Noklausījos albumu un vīlos. Spēks un idejas ir, kā dzīvie izpildītāji ļoti labi, bet vajag atkratīties no monotomā...
alus kupons 13.02.2014. 12:41
Galvenais neheitot, bet argumentēti izteikt viedokli, lai Alt.lv komentāri neizkonkurē Delfus un Tvnet. To es novēlu. Un vispār jau paldies Alternative.lv par šo pasākumu jau otro gadu! Atgādiniet savas simpātijas grupām ne tikai balsojumos, bet arī ikdienā, un lai visiem garšīgs alus nedēļas nogalē!!!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.