ZIŅAS

Pasaules Gals klubos

alternative.lv 20.12.2012. 23:26
Tik nozīmīgu notikumu kā pasaules gala pienākšanu ar skaļiem pasākumiem un saukļiem nekautrējas sagaidīt pašmāju klubi, tai skaitā arī Alternative.lv redzes lokā esošie. Piedāvājam nelielu apkopojumu ar potenciālajiem 21. decembra plāniem.

Melnā Piektdiena

«Ja reiz šajā dienā mums visiem ir jāiet bojā, tad darīsim to ar lielu troksni un pompozitāti!» ironizē kluba vadība un pasākuma organizatori. «Tāpēc lielkoncertā «Pasaules Gals» spēlēs daudzas no vadošajām Latvijas grupām savos žanros — mēs izvēlamies sagaidīt laiku beigas kopā ar savējiem!» 

Uzstāsies: Preternatural, Heaven Grey, Collide, Dark Nexus, Urskumung, Diseim, Lifeform

Koncerta sākums precīzi plkst. 20.00, klubs būs atvērts jau no plkst. 19.00.
Ieeja Ls 3, biļetes koncerta dienā kluba kasē.

FonoKlubs

Pasaules gala gadījumā FonoKlubs sola bezmaksas alu, kā arī nosauc iemeslus, lai 21. decembri sagaidītu tieši Cēsīs: 

- kluba vadība, apsverot situācijas nopietnību, būs gatavojusies un sagādājusi ārkārtas glābšanās plānu - koka laivu.

- pie FonoKluba paveras skaists skats uz debesīm, kurās vērot apokaliptiskās vēsmas, turklāt Cēsis atrodas Vidzemes augstienē, kas plūdu gadījumā būs zināma priekšrocība attiecībā pret zemāk esošajām pilsētām. Piemēram, Rīgu vai Siguldu. Madonu gan ne - tā atrodas drošākā vietā.

- Lai būtu soli priekšā dabas procesiem, Fonoklubs ir nonācis pie, iespējams, ģeniāla plāna pasaules glābšanai, proti, šajā vakarā atpūsties uzaicinājuši Nāvi, kurai būs iespējams uzsaukt kādu dzērienu, nobildēties ar izkapti vai vienkārši uzdot eksistenciālus jautājumus.

Sākums 22:00; ieeja bez maksas

Nabaklab

Karnevāla tēma – Supervaroņi cīņā pret apokalipsi. Apmeklētāji aicināti ierasties tēmai atbilstošos tērpos, lai kopīgiem spēkiem cīnītos pret pasaules galu. Pasākumā piedalīsies pašmāju leģendārā pankroka grupa Inokentijs Mārpls, indie grupa Murmansk no Somijas, kā arī viesi no Igaunijas – Elephants From Neptune (indie). Kluba mazajā zālē spēlēsDJ Knab (STURM)  un DJ Čmoks.

Koncerta sākums - 21:00
Ieejas maksa – Ls 2.-; supervaroņu maskās ieeja brīva; piesakoties Facebook apmeklētāju sarakstā - Ls 1.-

Depo

Savu pēdējo koncertu vieta, kur tika aizvadīts arī pirmais, piedzīvos grupa 7 Pieauguši Vīrieši. Pieminot gan grupu, gan teju bojā ejošo pasauli, apmeklētāji ir aicināti ierasties solīdā paskatā.

Par dejām gādās Guntis – pusgadsimtu vecas popdziesmas, džeza standarti, svings, Ziemassvētku dziesmas un tamlīdzīgi, bet nekāda roka vai citas „trokšņu” mūzikas.

Ieejas maksa Ls 2.-; Vakartērpā - Ls 1.-

Fontaine Palace

Liepājā pasaules galu sagaidīs kopā ar grupu „Oranžās brīvdienas”. „Oranžās brīvdienas” spēlē enerģisku turbo folk, kas ietver sevī ska, regeju, metālu, roku, disko un citus mūzikas stilus, tiem pievienojot folka elementus. 

Pēc Liepājas koncerta par apokaliptiskām dejām gādās DJ Enkurs. Pasākuma sākums plkst. 22:00 un paredzēts, ka „Oranžās brīvdienas” uz skatuves kāps ap pusnakti.

Bubamara

Citāda pasaules gala mūzika – Riga Metro, grupa, kas veiksmīgi sapludina savā skanējumā Drum’n’Bass ar trip-hop un acid-jazz. Eksperimentētāji uz katra soļa, nebaidās iziet no ierastās mūzikas rāmjiem, tāpēc viņu mūzika ir pārsteigumu pilna un pilna emociju. Riga metro priecēs katru piektdienas dejot gribētāju, ātri ritmi, melodisks vokāls virtuoza instrumentu spēle. Prognozējot it kā pasaules gala iestāšanos, sagaidīsim to dejojot, un ja tas arī nepienāks, mēs būsim baudījuši lielisku vakaru.

Ja esam kādu pasaules gala atzīmēšanas pasākumu palaiduši garām, ziņojiet par to komentāros! 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.