ZIŅAS

Parára un NĒ Ādmiņu ielā

Ādmiņu iela 14.03.2016. 16:22
18. martā Ādmiņu ielas 4 telpās uzstāsies pašmāju apvienības "Parára" un "NĒ".

Parara ir post-punk apvienība no Rīgas, kura dibināta 2009. gada nogalē. Muzikāli Parara sevi definē dažādībā - uzburot piesātinātas skaņu ainavas ar neatlaidīgām bungu un ritmiski interesantām ģitāru partijām, tā tomēr neslēpj sevī arī vienkāršību un patiesumu.

Parara ir: Kārlis Butins (vokāls, ģitāra, bass), Toms Lazdovskis (ģitāra),  Līga Anževa (ģitāra, bass), Aigars Valdmanis (bungas) un Uldis Liepiņš (bungas).

Grupa ir instrumentālā roka power trio no Rīgas, kura dibināta 2013. gadā. NĒ skanējums nav viegli raksturojams, jo sakne tam noteikti ir meklējama instrumentālo kompozīciju dažādībā - melodiski sapņainas ģitāru un ritma partijas mijas ar reizēm smagu, bet tajā pašā laikā rotaļīgu instrumentu un efektu saspēli. Grupā NĒ darbojas Staņislavs Kuļikovs (ģitāra), Kārlis Heimrāts (bass) un Rolands Stepānovs (bungas).

Sākums ap 21:00, ieeja/ziedojums 2 EUR.

Piesakies pasākumam: https://www.facebook.com/events/201728873516203/

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.