ZIŅAS

„Parára” izdos albumu zem "I Love You Records"

Dace Volfa 23.01.2013. 15:41
Mūzikas izdevniecība „I Love You Records” jaunā gada sākumā parakstīja līgumu ar grupu „Parára” par debijas albuma izdošanu šopavasar.

„Parára” ir latviešu grupa, kas dibināta 2009. gada nogalē. Spēlējot trokšņainu eksperimentālo roku ar postpanka iezīmēm, mūziķi ir apceļojuši Latviju, uzstājušies daudzos klubos un festivālos, izpelnoties publikas ievērību ar entuziasmu un karstasinību.

2011. gadā grupa izveidoja sadarbību ar ģitāristu Edgaru Rubeni un nodeva saviem klausītājiem, kā arī interneta videi videoklipu ar dziesmas „Just a Figure of Speech” priekšnesumu Ģertrūdes ielas teātrī.

Muzikāli „Parára” sevi definē dažādībā – uzburot piesātinātas skaņu ainavas ar neatlaidīgām bungu un sapītām ģitāru partijām, tomēr nebaidās arī norimt un izrādīt ievainojamību un vienkāršību.

Grupas sastāvā ir Kārlis Butins (ģitāra, vokāls, taustiņi), Krists Krievinš (ģitāra), Nauris Vasiļevskis (bass), Jānis Untāls (bungas), Aigars Valdmanis (bungas).

„Parára” pirmais studijas albums „I Love You Records” apgādā nāks klajā šā gada pavasarī.

Lasi vēl

Komentāri

sirmais gulbis 23.01.2013. 19:55
Forši! Bet.. valodiņa - galodiņa :( Zem "I Love You Records"

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.