ZIŅAS

Pārcelts grupas Katatonia koncerts

Melnā Piektdiena 01.12.2017. 20:00
Gaidāmais grupas "Katatonia" koncerts grupas ģitārista muguras traumas dēļ tiek pārcelts uz 2018. gada 27.februāri.

"Mums to ir ļoti grūti paziņot mūsu faniem, bet Katatonia pārceļ koncertus Krievijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.Tas esot saistīts ar nopietnu muguras traumu mūsu ģitāristam Rodžeram, kuru nācās hospitalizēt. Mēs izvērtējām, ka nevarēsim labi uzstāties. Tādejādi mēs nevarēsim sniegt jums (faniem) kvalitatīvu šovu,” ziņots grupas sociālo tīklu profilos.

Visas nopirktās biļetes derīgas uz 27.februāra koncertu. Ja jaunais datums Jums neder, līdz 31. decembrim naudu par biļetēm var atgūt atsūtot “Pirkuma ID” uz support@ticketshop.lv .

 

"Katatonia" izveidojušies 1991. gadā Stokholmā un līdz šim izdevuši desmit albumus. "Katatonia" pastāvīgi tiek minēti līdzās "My Dying Bride", "Paradise Lost" un "Anathema", bet zviedri krietni pārspējuši britus ar muzikālu tumsas un negatīvo emociju skaistuma pasniegšanu. Tieši tādēļ "Katatonia" agrīnā daiļrade atzīta par black/doom metāla paraugu. Grupas pirmais studijas albums "Dance of Decembre Souls" pastāvīgi tiek deklamēts kā šī žanra klasika.Grupa savas pastāvēšanas laikā muzikālo formātu ir kardināli mainījusi, to var pamanīt jau no albumā "Brave Murder Day". Mainījusies satura pasniegšana. Vairāk tiek izmantots “tīrais” vokāls un akustiska ģitāra. Albumā "Saw You Drown" iezimētas mūzikālas izmaiņas, kad "growl" vietā paradījas “tīrais” vokāls, bet albums "Discouraged Ones" tam pielika nozimīgo punktu, pabeidzot muzikālo attistību.
Jāpiebilst, ka grupas pēdējie albumi skan itin progresīvi, melodiski un tajos paslēptā ziņa ir daudz dziļāka nekā agrāk. „Katatonia” ir viena no ievērojamākajām un veiksmīgākajām grupām visā Skandināvijā, kā arī tā sniedz visvairāk koncertu. Tādu slavu sasniegušie zviedri to nopelnījuši ar savu sirsnību un veiksmīgu progresīvās mūzikas melanholijas formulu, ko būs iespējams novertēt koncertā.

Biļetes iespējam iegadāties vietnē ticketshop.lv.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.