ZIŅAS

"Par Latviju!" uzstāsies Pērkons, Wagars un Inokentijs Mārpls

Alternative.lv 08.03.2013. 16:39
Sestdien, 16. martā, "Latvijas 1. Rokkafejnīcā" uz divām skatuvēm notiks koncerts ar Latvijā zināmu grupu un dziesminieku uzstāšanos, kuru skaitā arī "Pērkons", "Inokentijs Mārpls", "Wagars" un daudzi citi.

Rokkafejnīcas 2. Stāvā uzstāsies: Pērkons, Inokentijs Mārpls, Deodium, Wagars un Vilki.

Pagraba skatuvē ar savu uzstāšanos sniegs vairāki dziesminieki – Valdis Atāls un Ilze Grunte, Uldis Kākulis, Haralds Sīmanis, Anta Eņģele, Arnis Neretnieks un Einārs Kvilis, Antra Prokofjeva, grupa ‘’2tie’’ un vairāki jaunie dziesminieki. Pēc tam – latviešu mūzikas diskotēka.

Katru gadu marta mēnesī Latvijā notiek karavīru piemiņai veltīti pasākumi, kas simbolizē latviešu neremdināmo vēlmi pēc brīvības un neatkarības. Tāpēc ikviens – jauns vai vecs – tiek aicināts šajā dienā apmeklēt koncertu un ar savu klātbūtni kopīgi godināt latviešu varoņus, kuri pašaizliedzīgi cīnījās un kara laikā aizstāvēja savu Tēvu mājas.

Ieeja Latvijas 1. Rokkafejnīcā (Reitera Namā, Mārstaļu ielā 2/4) no plkst. 18.00, pasākuma sākums plkst. 19.00.

Lasi vēl

Komentāri

Cik maksās ieeja?
>Aikucs
bezrindas.lv saka 5ls.
+ Tuvojoties pasākumam cena augs
tagad liekas 13.03.2013. 20:43
dīvaini ka vagars sevi sauc par crust

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.