ZIŅAS

Papildus biļetes uz God Is An Astronaut koncertu

Edgars Āboliņš 15.11.2012. 22:46
Ņemot vērā lielo interesi par „God Is An Astronaut” koncertu Rīgā 28. novembrī, ar grupas menedžmentu panākta vienošanās par koncerta pārcelšanu uz lielākām telpām un papildus biļešu realizāciju. Koncerts tiek pārcelts no kluba NABAKLAB uz „Ģertrūdes ielas teātri”.

Papildus biļetes uz „God is an astronaut” koncertu būs pieejamas jau 15. novembra vakarā. Visiem, kas jau iegādājušies biļetes uz koncertu, jāņem vērā, ka koncerts notiks „Ģertrūdes ielas teātrī”, nevis NABAKLAB, kā ticis ziņots iepriekš. Visas iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas ieejai koncertā tā jaunajā norises vietā.

Radusies 2002. gadā Īrijā, apvienība „God is an astronaut” vēl joprojām savus albumus izdod paši, taču tas nav traucējis grupai gadu gaitā sasniegt ievērojamu popularitāti postrock mūzikas žanrā. „God is an astronaut” savu uzstāšanos sauc par „pilnu audiovizuālu šovu” – grupas instrumentālo mūziku vienmēr pavada katrai dziesmai īpaši pieskaņotas videoprojekcijas un skatuves gaismas.

„Ģertrūdes ielas teātris” atrodas Ģertrūdes ielā 101a, ieeja no plkst. 19:00. Pasākuma sākums plkst. 20:00, biļetes pieejamas visās „Biļešu serviss” kasēs.

Lasi vēl

Komentāri

sirmais gulbis 16.11.2012. 10:44
Tiem, kas netiek uz konci: youtube.com/pTjF5yTdP8k
ja kas, Biļešu Servisā visas biļetes izpārdotas (jā, arī uz ĢIT).

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.