ZIŅAS

Pankroks un Grega Bennika lekcija klubā „Nabaklab”

Katrīna Dūka 07.05.2013. 16:50
Otrdien, 7.maijā, klubā „Nabaklab” apvienības CIRCLE PIT! Shows rīkotajā koncertā viesosies Krievijas pankroka grupa „Rooftops”, jauns pašmāju projekts „Līdz pēdējam”, kā arī būs iespēja apmeklēt Grega Bennika (ASV) lekciju.

Savas Eiropas tūres ietvaros Rīgā piestās salīdzinoši jaunais pankroka piecinieks „Rooftops” no Maskavas. Kopš saviem pirmsākumiem 2010. gadā, grupa izlaidusi 4 EP un aktīvi koncertē. „Rooftops” savās dziesmās (kas pārsvarā ir angļu valodā) ieliek to, kas uztrauc viņus pašus, saka to, ko domā, un negaida atzinumus un aplausus. Gan emocionāli, gan dumpinieciski, bet vienmēr līdz kaulam patiesi. Pirms tam uz skatuves kāps arī jaunā melodiskā hārdkora grupa no Rīgas „Līdz pēdējam”, kuras skanējums ir ietekmējies no tādām apvienībām kā „With Honor” un „Continuance”.

Īpašais vakara viesis (un nebijis notikums Latvijā) būs amerikāņu Spoken Word mākslinieks, mūziķis, humānists un godalgots rakstnieks un producents Gregs Benniks (Greg Bennick), kas sniegs lekciju „Vārds kā ierocis” (Words As Weapons) savas Eiropas tūres ietvaros . Benniks kopš 1984. gada uzstājas dažādās konferencēs un semināros, runājot par tēmām, kas skar cilvēku savstarpējās saskarsmes problēmas, pārmaiņas un izaugsmi. Pirms katras lekcijas, kas ir neformālā un brīvā atmosfērā, viņš izzina savu auditoriju un vienmēr sasniedz savus klausītājus ar iejūtību un humoru. Tie, kas apmeklējuši šīs lekcijas, atzīst, ka iedvesma ir galvenais ieguvums. Benniks ir straightedge hārdkora grupu „Trial” un „Between Earth & Sky” vokālists, kā arī producents dokumentālajai filmai „Flight From Death”, kura ieguvusi 7 starptautiskus filmu festivālu apbalvojumus.  

Lekcijā „Vārds kā ierocis” Gregs Benniks, minot piemērus no savas dzīves un atsaucoties uz hārdkora kultūru, runās par aizrautību realizēšanu, uzdrīkstēšanos riskēt un to, kā kaislības iedvesmo ne tikai radīt vairāk mūzikas, bet arī pilnvērtīgāk dzīvot.

Sākums: 21:00

Ieeja koncertā bezmaksas, uz lekciju – par ziedojumu. 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.