ZIŅAS

Pamirt uzstāsies Tu jau zini Kur

Pamirt 09.07.2019. 09:59
11. jūlijā Tallinas kvartālā, koncertzālē "Tu jau zini Kur", koncertēs tumšās mūzikas projekts "Pamirt".

Tumšās mūzikas trio "Pamirt" apvienojušies mūziķi, kas jau vairākus gadus darbojušies melnmetāla grupā "Eschatos" - Kristiāna Kārkliņa, Edgars Gultnieks un Edvards Percevs, izpildo Kristiānas sarakstīto mūziku. "Pie mūzikas un tekstiem es sāku strādāt pirms apmēram pusotra gada, kad sāku domāt par to smalko robežu, kas pārvērš skaistas lietas neglītās un neglītas skaistās. Tas saistīts arī ar manu blekmetāla pieredzi, jo diezgan skaidri smagajā mūzikā ir redzams, kas tiek uzskatīts par "skaisto balsi" un, kas par "neglīto, nikno balsi," par projektu stāsta Kristiāna.

Koncertu iesildīs Toms Rokstārs. Toms radīs skaņas ar dažādiem instrumentiem un efektiem. Toms spēlē grupās Rāva un Asaru lāsts, šis būs viņa otrais solo koncerts.Koncertzālē ieeja bez maksas, bet ieeja kvartālā 2 eur. (Tallinas ielas Kvartālā paralēli notiek Ceturtdienāle ar vēl daudziem, dažādiem mākslas pasākumiem.)

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.