ZIŅAS

Palaid garām savas dzīves skaistākos mirkļus Morālā Ateja koncertā!

Depo 29.09.2016. 12:26
"Morālā Ateja" aicina uz koncertu klubā "Depo" 7. oktobrī. Koncertā piedalīsies arī tādas panku apvienības kā "Gateris" un "Johnny & The Burnouts".

7. oktobrī Rīgā, klubā “Depo” - Vaļņu ielā 32 notiks pašmāju pankroka grupu koncerts, kurā būs skatāmas un klausāmas gan salīdzinoši jaunas panku mūzikas apvienības kā ielu panka (street-punk) grupa “Gateris”, kas radusies 2014. gadā, sākotnēji – kā kvartets, taču pēdējā laikā manāms kā trio. Gan arī ansamblis ar nosaukumu “Johnny & The Burnouts”, kuri sevi dēvē par BMX Hardcore žanra pārstāvjiem un spēlē kopš 2012. gada. Tāpat koncertā piedalīsies arī grupa “Morālā Ateja”, kas spēlēja laika posmā no 2004. līdz 2006. gadam, tad darbību pārtrauca, taču pērnā gada izskaņā atkal apvienojās pēc gandrīz desmit gadus ilga pārtraukuma un kopš tā brīža nākuši klajā ar trīs singliem.

Visu trīs apvienību uzstāšanās gaidāma kā ārkārtīgi ekspresīva – šī vārda vistiešākajā nozīmē un ievērojot labākās pankroka tradīcijas. Mūzikas ātrums, agresivitāte un nostāja pret pastāvošo iekārtu ir trīs stūrakmeņi, ar kuriem iespējams raksturot gaidāmo koncertu. Par to liecina arī iepriekšējo koncertu pieredze, kad kādā vasaras festivālā, pēc grupas “Morālā Ateja” uzstāšanās tās viens no vokālistiem ar segvārdu “Tikai ne Bērziņu” tika arestēts un paturēts uz divām diennaktīm īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Pats kluba “Depo” īpašnieks un ilggadējs Latvijas dzīvās mūzikas skatuves uzturētājs Guntis Vanags par gaidāmo “Morālās Atejas” koncertu izsakās ar entuziasmu: “Tie ir vīri, kuri šobrīd darbojas arī citās grupās - ar daudz sarežģītāku skanējumu. Pēc vairāku gadu pauzes reanimējuši savu struktūrā vienkāršāko jaunības dienu projektu un darbojas tajā, šķiet, ar vēl lielāku delverību. Grupas azarts atmodinājis grupas senos fanus un piepulcinājis jaunus, kas savukārt piemetis piparus visai Latvijas pankroka zupai.”

Koncerta programma:

Plkst. 21.30 – Gateris 

Plkst. 22.30 – Johnny & The Burnouts 

Plkst. 23.30 – Morālā Ateja

Ieejas maksa:
- 4 euro,
- 3 euro ar flaijeri no www.klubsdepo.lv
- 2 euro, ja savlaicīgi esi atzīmējies Facebook pasākuma lapā kā -  DOSIES
- 1. stāvā ieeja BRĪVA

Tikmēr, “Morālā Ateja” savu sociālo tīklu kontos izziņojuši arī gaidāmo albumu, ko dosies ierakstīt šī gada novembrī, bet klausītājiem plāno to nodot jau 2017. gada sākumā. Patlaban, grupas bandcamp profilā ir klausāmi visi trīs singli, ko grupa ierakstījusi pēc atkal-apvienošanās, tie pieejami arī bezmaksas lejuplādei.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.