ZIŅAS

„PagalmsFest” paziņo datumus un uzsāk līdzekļu vākšanas kampaņu

PagalmsFest 09.03.2015. 10:47
Pagrīdes festivāls „PagalmsFest”, kurš 3. un 4. jūlijā jau ceturto gadu norisināsies Siguldas novadā, uzsāk līdzekļu vākšanas kampaņu, izmantojot starptautisko finansējuma piesaistes platformu „indiegogo.com”.

Festivāls „PagalmsFest” sevi pozicionē kā nekomerciālu mūzikas un mākslas festivālu, kurš jau ceturto gadu norisināsies Siguldas novadā, 3. un 4. jūlijā. Festivāls piedāvās iespēju ne tikai izbaudīt mākslinieku un grupu priekšnesumus, bet arī katram no viesiem iesaistīties dažādās aktivitātēs. „Pagalmu” raksturo: mūzika, māksla, sports, kino, kā arī citi aktīvi brīvā laika pavadīšanas veidi. “PagalmsFest” mērķis ir veicināt alternatīvās un „underground” kustības attīstību un popularizēšanu Latvijā.

Interviju ar festivāla organizatoriem lasi šeit!

Arī šogad, kā jau visus iepriekšējos gadus, festivālu organizē entuziastu grupa, kura strādā tikai un vienīgi mērķa vārdā. Galvenais festivāla norises klupšanas akmens vienmēr ir bijis finansējums. „ Neesam standarta komercfestivāla koncepcija, līdz ar to, sponsoru piesaistīšana nav vainagojusies ar rezultātiem. Ir jāmeklē alternatīvi risinājumi, ” motivācijas pilni skaidro festivāla organizatori.

https://www.indiegogo.com/projects/music-festival-pagalmsfest-2015

Šogad rīkotāji sola, ka mākslinieku daudzveidība būs krietni plašāka. „Jau iepriekšējā gadā klausītājus priecēja ne tikai pašmāju muzikālās apvienības, bet arī viesi no kaimiņvalstīm, Somijas un Igaunijas. Šogad īpaši rūpīgi plānojam pievērsties muzikālā formāta izstrādei, tāpēc būs gaidāmi pārsteigumi gan no pašmāju māksliniekiem, gan ārzemju,” informē organizatori.

Seko festivālām sociālajos tīklos:

https://www.facebook.com/PagalmsFest
https://twitter.com/PagalmsFest

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.