ZIŅAS

PagalmsFest izsludina mūziķu pieteikšanās konkursu

PagalmsFest 19.03.2015. 15:38
Jau ceturto reizi norisināsies festivāls PagalmsFest, kura interesenti ar plašu programmu tiks izklaidēti Jūdažos, Siguldas pagastā, 3. un 4. jūlijā. Lai festivāls būtu pēc iespējas daudzveidīgāks, tā organizatori izsludina ikgadējo mūziķu pieteikšanās konkursu.

Konkursa mērķis ir aicināt gan sevi jau pierādījušus, gan arī jaunus māksliniekus uzstāties uz PagalmsFest lielās skatuves, tādējādi atbalstot festivāla koncepciju un ideju, kā arī veicinot alternatīvās mūzikas attīstību un popularizēšanu Latvijā.

Pieteikumu konkursam var iesniegt ikviena Latvijas grupa neatkarīgi no pārstāvētā mūzikas žanra. Norādām, ka rūpīgi tiks izskatīts katra dalībnieka iesniegtais pieteikums. Ar konkursa nolikumu un termiņiem ir iespējams iepazīties http://failiem.lv/u/bilzyej

PagalmsFest sevi pozicionē kā nekomerciālu mūzikas un mākslas festivālu, kas piedāvā iespēju ne tikai baudīt mākslinieku un grupu priekšnesumus, bet arī katram no viesiem iesaistīties dažādās aktivitātēs. Festivāla koncepts sevī ietver mūziku, mākslu, sportu, kino, kā arī citus brīvā laika pavadīšanas veidus.

Plašāku informāciju par festivāla norisi un aktualitātēm var saņemt sociālo tīklu vietnēs Facebookun Twitter.

Lasi vēl

Komentāri

Andis Jēkabsons / Legacy ID 20.03.2015. 12:44
Citāts no raksta/relīzes - "Pieteikumu konkursam var iesniegt ikviena Latvijas grupa neatkarīgi no pārstāvētā mūzikas žanra."
Citāts no konkursa nolikuma:
3.1.1. mūzikas žanri – uzsvars tiek likts uz alternative, rock, poprock, electronic, folk, synthpop, ska, punk. Iespēju robežās izskatīsim arī citu žanru pieteikumus.
Tas, ka pieteikties var kam nav slinkums, bet vai kāds ņems ko smagāku tas ir interesants jautājums. :)
Papētot iepriekšējo gadu lineupus var secināt, ka smagāks gals arī festivālam ir bijis tuvs.
sirmais gulbis 20.03.2015. 22:19
Interesanti, kas žūrēs festu?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.