ZIŅAS

Otro reizi notiks festivāls "Rupjmaize"

Rupjmaize 29.05.2015. 12:47
10. un 11. jūlijā Smiltenē, lauku māju „Kalbakas” teritorijā, jau otro gadu norisināsies neatkarīgās mūzikas festivāls „Rupjmaize”.

 Festivāls uz divām skatuvēm pulcēs vairāk kā divdesmit māksliniekus no Latvijas. Kā Kapakmens, Ghettozloba, Cacophonics, Retrace My Life, Age Of Stones un daudzus citus. Festivāla ciemiņi, kas arī ieņem hedlaineru statusu ir grupas „Chuck Bass” no Vācijas; „Of Roofs, Genes And Stolen Meanings”; „Sociasylum” no Igaunijas un pašmāju grupa „Tesa.”

Festivāla laikā būs iespēja iepazīties ar nevalstiskās organizācijas „Dzīvnieku Brīvība” pārstāvju darbību, neizpaliks arī sportiskas aktivitātes, kā futbols un volejbols. Apmeklētājiem būs iespēja pašiem izpausties radoši un baudīt arī citu cilvēku veikumu nelielā mākslas darbu izstādē. Par ēdināšanu festivālā rūpēsies kafejnīca „Chapiteau” un pārstāvji no „Tautas Harmonijas Centra,” kas atrodas Valmierā.

Festivālu rīko jauniešu komanda „Smiltene Alternative,” kas organizē alternatīvās mūzikas pasākumus Smiltenes pilsētā kopš 2009. gada.

Seko līdzi jaunumiem festivāla Facebook lapā un pasākumā.

 

Lasi vēl

Komentāri

labs line-up, bet stulbi, ka tajā pašā datumā kad Zobens&Lemess
Tiekamies, draugi!!!
Tiekamies,Vilni.. tiekamies!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.