ZIŅAS

Oranžās Brīvdienas laiž klajā dziesmu "Sniegpārsla"

Oranžās Brīvdienas 01.12.2014. 13:15
Turbofolka grupa „Oranžās brīvdienas” (OB) publiskojusi pirmo skaņdarbu „Sniegpārsla” no tikko pabeigtā otrā studijas albuma „Tilti”, ko laist klajā paredzēts nākamā gada sākumā.

OB atzīst, ka dziesma diezgan krasi atšķiras no iepriekšējiem ierakstiem. „Sniegpārsla” arī ir pirmā studijā ierakstītā grupas balāde. Pati kompozīcija grupas repertuārā ir diezgan ilgi, kaut gan spēlēta tikai pāris reižu. Vairāk tā līdz šim dzirdēta grupas līdera Inta Ķergalvja solo izpildījumā. „Sākotnēji mums nebija plāns šo dziesmu ierakstīt, vēl jo vairāk – iekļaut albumā. Vairums tomēr izlēma, ka tas ir jādara un rezultāts sanāca pat labāks, nekā bijām gaidījuši,” tā I.Ķergalvis.

„Sniegpārsla” ir pārdomu un sajūtu piepildīts skaņdarbs bez ierastajiem zemtekstiem I.Ķergalvja tekstos. Kaut gan arī pašai sniegpārslai ir vairāk simboliska, ne tieša jēga dziesmā. OB sola, ka albums „Tilti” būšot daudzveidīgāks, arī noskaņu un stilitsikas ziņā dažādāks par iepriekšiem ierakstiem. Balādes mīsies ar ierastiem sociālā pankroka un ska ritmiem, bet par to jau pavisam drīz.

Dziesmas mūzikas un vārdu autors - Ints Ķergalvis.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.