ZIŅAS

Omertà, Eschatos, NĒ un OGHRE Zunda Dārzā

Zunda dārzs 06.07.2016. 09:19
7.jūlijā Zunda dārzā (Ūdens ielā 6) notiks koncerts ar četrām atmosfēriskām un smagām pašmāju grupām.

 

Omertà – instrumentāls progresīvās rokmūzikas trio no Rīgas, kas paguvuši atrādīties arī Igaunijā un Lietuvā, kur divus gadus pēc kārtas uzstājās lielākajā metālmūzikas festivālā Baltijā – Devilstone. Grupas pirmais albums Crown Of Seven nominēts gan alternative.lv gan "Zelta Mikrofons" mūzikas gadu balvām kā labākais rokmūzikas albums. Šobrīd, pēc 6 mēnešu pārtraukuma, grupa atsākusi koncertēt un strādā pie jauna muzikālā materiāla.Eschatos ir melnmetāla apvienība no Rīgas, kas pastāvēšanas četru gadu laikā izdevusi divus pilna garuma ierakstus – Hierophanies un The Grand Noir, saņēmusi balvas kategorijās “Gada metāla ieraksts”, “Gada balss”, “Smagākā Grupā”, kā arī apceļojusi Eiropu tūres “The Grand Noir Rising” ietvaros. Eschatos apvieno pieredzējušus mūziķus no ex-Ocularis Infernum, ex-Grondh, ex-Velna Krusti, 9Horizon, Dūmu Zārka Zēni, Protean, Wagars, Black Earth Black Sky, u.c.Grupas OGHRE vārds pirmo reizi izskanējis pirms gadiem, kurus neviens neatceras, bet šogad viņi atgriezušies atjaunotā sastāvā un jaunas skaņās. Piecu vīru kolektīvs rada smagu, atmosfērisku ievirzes mūziku ar tekstiem latviešu valodā. Nospēlējuši trīs koncertus pavasarī, OGHRE šobrīd strādā pie sava pirmā albuma ieraksta, kurā klajā nākšana plānota šī gada rudenī.

Grupa NĒ, kuras priekšnesumā Zunda dārzā piedalīsies jaunā, daudzsološā un talantīgā dzejniece Marija Luīze Meļķe, sūta īpašu sveicienu:

„Grupa nē ir ļoti forša

Garšo viņiem supčiks boršča

Zundas dārzs mums teica tā

Uzspēlējiet mums lūk tā

Atbildējām mēs nu labi

Uzspēlēsim abi bez krabi”

Ieeja pasākumā no plkst. 20:00. Ieejas maksa 4 EUR, atzīmējoties pasākumā Facebook – 2 EUR. 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.