ZIŅAS

Omertà, Band Mango un Mr.Myster Centrāltirgū

Inese Grīnberga 20.02.2014. 10:52
21.februārī Centrāltirgū, Kultūras telpā "371", norisināsies muzikāli daudzveidīgs skaņas, gaismas un noskaņu pasākums.

Šā gada 21.februārī Centrāltirgus sirdī,  Kultūras telpā "371", norisināsies iepriekš nepieredzēts muzikāli daudzveidīgs skaņas, gaismas un noskaņu pasākums, kurā koncertus sniegs instrumentāls progresīvā roka trio "Omertà", heavy rock/punk  apvienība "Band Mango" un elektroniskās mūzikas projekts "Mr.Myster" (Matīss Runtulis), kuru papildinās VJ "Nē" (Fricis Kalvelis) video projekciju priekšnesums un Lilitas Dunskas taustiņspēle.

Pasākuma viesiem būs iespēja baudīt daudzveidīgu vakara programmu, eksperimentu,  kurā apvienoti stilistiski atšķirīgu muzikālu projektu priekšnesumi. Enerģiska un izjusta bungu spēle, spēcīgs basa pavadījums, agresīvi ģitāras rifi "Omertà" izpildījumā, pavisam svaigi papildināta programma no "Band Mango" heavy rock/punk un juteklīgas brass sekcijas sajaukumā, kā arī ceļojums elektroniskās mūzikas pasaulē ar Mr.Myster - mūzikas producentu, kurš rada savu skanējumu, kombinējot elementus no dažādiem mūzikas stiliem un veidiem.


Pasākuma norises vieta (Rīgas Centrāltirgus 3k- 6) viesiem atvērta no plkst. 21:00. Koncerta sākums 22:00. Ieejas maksa līdz plkst. 22:00 3 EUR, pēc - 4 EUR. Vairāk par pasākumu un nokļūšanu līdz norises vietai- www.facebook.com/events/1384682161795656/

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.