ZIŅAS

OGHRE izdod otro albumu Grimt

OGHRE 15.05.2020. 09:38
Pašmāju metāla grupa “OGHRE” piedāvā klausītājiem savu otro studijas albumu latviešu valodā “Grimt”.

Šis albums ir turpinājums 2017. gadā aizsāktajai triloģijai par trim svarīgākajiem dzīvību veidojošajiem ķīmiskajiem elementiem – skābekli (“Gana”), ūdeņradi (“Grimt”), un oglekli. Jaunā albuma stihija ir ūdens un tajā risinātas tādas tēmas kā cilvēka attiecības pašam ar sevi, ar dabu un arī citām dzīvām būtnēm. Dziesmu teksti atklāj cilvēciskas šaubas un neziņu par to, kā risināt iekšējos konfliktus, kā arī bezspēcību, saskaroties ar nepārvaramiem šķēršļiem. Tomēr nogrimstot līdz zemākajam punktam, rodas iespēja jaunam sākumam, atdzimšanai. Taču atbildība ir jāņem savās rokās un jārīkojas.

Albums “Grimt” ir ierakstīts un miksēts 2019. gadā Mārupē “Studija Gateris” – Gata Krievāna vadībā. To māsterējis britu grupas Tesseract dibinātājs un ģitārists Acle Kahney savā studijā “4D Sounds” Miltonkeinsā, Apvienotajā Karalistē. Albums izdots sadarbībā ar “Grautiņa ierakstiem”.Grupas prmais albums “Gana” 2018. gadā tika nominēts Mūzikas ierakstu gada balvai "Zelta Mikrofons" kategorijā "Roka vai metāla mūzikas albums". 2017. gadā grupa ieguva arī vienu nomināciju un vienu balvu "Latvijas Metālmuzikas gada balvā".

Albuma vāciņu, kā arī grupas vizuālo identitāti veidojis mākslinieks Aigars Opincāns.

Albums no 15. maija pieejams grupas Bandcamp profilā, kā arī populārākajās straumēšanas platformās.

Lasi vēl

Komentāri

Zarndobumainis 15.05.2020. 09:58
Attaisnoja cerības. Ir interesanti klausīties. Malači!
monotoni, ātri apnīk. 5/10
Dīvains muzons, bet tā forši dīvains
Nav slikti, bet par maz "pisaka", ja salīdzina ar pirmo albumu.
Jau atkal Oghre ir interesantākais, kas noticis metāla scēnā lv

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.