ZIŅAS

NUVO izdod dziesmu Viņu tumsa

NUVO 23.04.2018. 12:20
Valmieriešu duo "NUVO" piedāvā pirmo singlu no topošā albuma "Laiks ir asinīs".

Grupa koncertējusi Baltijas robežās, gan iekštelpu koncertos, gan arī pašmāju festivālos. Par lielāko grupas notikumu uzskatāms koncerts Valmierā 31. martā, dalot skatuvi ar Latvijas pagānmetāla grandiem ''Skyforger'.Pēc albuma izdošanas grupa plāno mazu pauzi līdz rudenim, kad ir paredzēti albuma atzīmēšanas koncerti LV robežās.

Grupas saknes meklējamas 2006. gadā, bet par koncertēšanas un nopietnu darbību sākumu uzskatāms 2012. gads. Grupas dalībnieki Jānis Osis un Andris Klāvs spēlējuši grupās ''Ambrosia'', ''Orķ'', ''Banzai'', ''Nepatiesi bet fakts'', ''Concomitant''.



'Viņu tumsa'' vēsta par tumsas radību vilinošajām spēlēm meža biezokņos, kas vilina cilvēkus savā valstībā, jeb mūsu pieradums saskatīt tumsu un ļaunumu, tur kur to nemaz nav. Ieraksts tapis šī gada sākumā Valmierā, HODILA studijā. Ierakstu miksējis un māsterējis Ģirts Laumanis (LOMIX). Dziesmu un albuma vizuālais noformējumu veidojis Jēkabs Vilkārsis/P3LICAN.

Nākamais koncerts 27.04. Rīgā, klubā Republika.

Lasi vēl

Komentāri

Normaļoks. Patīk toņi. Un bass.
Smuki.
Maa woka iz zupastaa nau
Garlaicīgāksis hārdkors kāds dzirdēts
Skanējums tiešām ir nais, bet būtu daudz reiz labāk ar vox...
arī tieši nodomāju, intrumentālais šiem neder..
Es gan teiktu, ka ir labi tā, kā ir.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.