ZIŅAS

Novembrī Rīgā uzstāsies We Came As Romans

Nabaklab 22.09.2015. 10:46
29. novembrī Rīgā, klubā „Melnā Piektdiena”, notiks ASV smagās mūzikas grupas „We Came As Romans” koncerts.

„We Came As Romans” ir melodiska metalcore grupa no ASV, Mičiganas un, neskatoties uz vairākām sastāva izmaiņām, kopā muzicē kopš 2005. gada. Apvienības nosaukums iesākumā bija „This Emergency”, taču sakarā ar basģitārista un vokālista aiziešanu no grupas, tā uz laiku apturēja darbību un, atsākot spēlēt, nomainīja nosaukumu uz nu jau labi zināmo „We Came As Romans”. Grupas pirmais ieraksts „Demonstrations and Dreams” saņēma nedalītas kritiķu uzslavas un pavēra „We Came As Romans” ceļu uz starptautisku atzinību. Līdzīgi kā pirmais veikums, arī pārējie grupas albumi tikuši atzinīgi novērtēti, vienmēr sasniedzot augstus rezultātus „Billboard” topos. „We Came As Romans” daudz koncertē, dodoties koncerttūrēs ar tādām labi zināmām un Latvijā jau reiz pabijušām grupām kā „Comeback Kid” un „Parkway Drive”, kā arī žanra smagsvariem „Asking Alexandria”, „Bleedign Through”, „Bane” un citiem.

Klubs „Melnā piektdiena” atrodas Brīvības ielā 193c, ieeja no plkst. 19:00, koncerta sākums plkst. 20:00. Biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv un pirmās simts biļetes pieejamas par īpaši izdevīgu cenu. Koncertu rīko klubs „Nabaklab”.

Lasi vēl

Komentāri

Smaidigaa 30.09.2015. 10:45
No cik gadiem ir ieeja?
Jebkurš vecums labs. Ja nelaiž jaunos, tad arī pensionāriem būtu jāaizliedz apmeklēt koncertus.
reinis@alternative.lv 30.09.2015. 15:32
Vecuma ierobežojumi uz šo koncertu nebūs.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.