ZIŅAS

Noturēti uz robežas un neielaisti Krievijā - “Questions” pēdējā brīža koncerts “Fonoklubā” jau šovakar

15.07.2015. 13:58
13. jūlija vakarā Cēsu “Fonoklubā” hardcore mūzikas cienītāji piedzīvoja vilšanos un satraukumu reizē - pēc tam, kad ceļā uz Latviju Brazīlijas grupa “Questions” piestāja pie Kaļiņingradas robežas, tā vairs nebija sasniedzama un neieradās uz plānoto koncertu. Organizatorus bažīja pēkšņā pazušana no sakariem, tāpēc radās arī pamatotas bažas par mūziķu drošību.

Otrdienas vakarā “Fonoklubs” saņēma situācijas skaidrojumu - “Questions” uz robežas pavadīja teju 12 stundas, tiekot pārbaudīgi un pārmeklēti, kā rezultātā nebija iespējams paspēt uz koncertu. Tāpat neilgi pēc tam sekoja nākamā ziņa - grupa otrdienas vakarā nav ielaista Krievijā, lai sniegtu tur paredzētos koncertus. 

Ņemot vērā radušos brīvo dienu faktoru, “Fonoklubs” piekrita “Questions” iniciatīvai Cēsīs sniegt pēdējā brīža koncertu bez maksas, lai apvienība varētu vismaz dažiem atlīdzināt pirmdienas vilšanos, kā arī iesildīties gaidāmajiem 30 koncertiem visā Eiropā, kur tā viesosies arī tādos festivālos kā “Fluff Fest” un “IeperFest”. 

Grupas ģitārists Pablo Mena rakstīja: “Esam tik ļoti sakaitināti par esošo situāciju, ka apsolām šovakar sanākušajiem cilvēkiem nospēlēt savu labāko koncertu. Tā, lai visiem būtu labi pavadīts laiks.”

Koncerts 15. jūlijā, plkst. 20:00 “Fonoklubā” būs bez maksas. To atklās vietējā Cēsu “hardcore” apvienība “Spit It Out”. 

“Questions” atpazīstamību 15 gadu garumā ir kaldinājuši ar nenogurstošu koncertēšanu dažādos kontinentos un ciešu draudzību ar Brazīlijas “underground” skatuves nozīmīgākajām grupām - “Supultura”, “Soulfly” un brāļiem Kavalerām. Šogad tā gatavojas prezentēt dokumentālu DVD, jaunu albumu “Pushed out… Of Society”, kā arī aizvadīt vērienīgu Eiropas turneju 35 koncertu garumā.

Alternative.lv interviju ar "Questions" vari lasīt šeit.

Lasi vēl

Komentāri

Tā vieglā ironijas deva, kad intervijā pirms tūres Questions slavēja, cik forši ir Krievijā. :D
Hahaa, tiešām.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.