ZIŅAS

Notiks Valkas/Valgas Roka nakts ieskaņu koncerts

Roka Nakts 18.04.2014. 10:35
18.aprīlī klubā „Nabaklab” notiks Valkas/Valgas Roka nakts preses konference un uzstāsies grupas Mary Jane, Defeatem (Igaunija) un citas

Pēc oficiālās preses konferences notiks koncerts, kurā uzstāsies grupas Mary Jane (Latvija), Defeatem (Igaunija), Jacques no STA, BJMK Rokskola no Jelgavas un PND.

„Roka nakts” ir unikāls pasākums Latvijas – Igaunijas pierobežā, kas ir vienīgais festivāls, kuru organizē Latvijas un Igaunijas brīvdabas estrādē. Šogad koncerts notiks 7.jūnijā, Valkas brīvdabas estrādē, Valkas – Valgas pilsētas svētku ietvaros. Pasākumā uzstāsies – igauņu folk-metal lepnums Metsatöll (Igaunija), zviedru Honeymilk (Zviedrija) un Nitroforce 9 (Somija).  Pasākuma īpašie viesi - Latvijas leģendārās grupas „Pērkons” un „Monro”.

Šī gada jauninājums - elektroniskās mūzikas telts. Tāpat kā pagājušajā gadā, pasākumu atklās BJMK Rokskolas audzēkņu koncerts.

Ieeja pasākumā – 3 EUR.

Lasi vēl

Komentāri

Ideāli..

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.