ZIŅAS

Notiks pirmais radio NABA izlases Pretējības prezentācijas koncerts

Naba 15.01.2016. 10:51
15. janvārī klubā Nabaklab notiks pirmais no trim izlases “Pretējības” prezentācijas koncertiem. Oriģināldziesmu izlasi veido 15 skaņdarbi ar Aspazijas tekstiem.

Pirmajā izlases prezentācijas koncertā klubā "Nabaklab" uzstāsies grupas „Amorālā Psihōze”, „Sus Dungo” un mūziķe Helēna Kozlova.

„Rūgtā dzīve dzer no saldās dzejas”, savulaik rakstīja Aspazija, aicinot sabiedrību baudīt mākslu visdažādākajās tās izpausmēs. Daudzveidīga būs arī 15. janvāra koncertprogramma ar Latvijā pazīstamās pankgrupas „Inokentijs Mārpls” līdera Dambja blakusprojekta „Amorālā Psihōze” uzstāšanos. Šajā grupā, kas radoši izpaužas dažādos eksperimentālos mūzikas žanros, būs dzirdama Santas Miščenkovas balss. Rotaļīga un muzikāli piesātināta ir arī katra grupas „Sus Dungo” uzstāšanās, savukārt Helēnas Kozlovas piesātināti zemais dziedājums joprojām ir nesajaucams Latvijas mūzikas vidē.

Līdzās mūziķu aktuālajam repertuāram koncertā dzīvajā izpildījumā būs iespēja dzirdēt arī dziesmas no albuma „Pretējības”. Vairākiem no izpildītājiem piektdienas koncerts būs pirmā šī gada uzstāšanās. Par muzikālo noformējumu uzstāšanos starplaikā rūpēsies radio NABA Dj Jacques of S'T'A.

Mūzikas klubs NABAKLAB atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, pasākuma norises dienā tas būs atvērts no plkst. 17:00; pasākuma sākums plkst. 21:00. Ieejas maksa - 4 eiro.

Albuma tapšanā piedalījās Latvijas nepieradinātās mūzikas scēnai piederīgas mūziķes un grupas: Dana Indāne, “Zāle”, Alise Joste sadarbībā ar duetu “Čipsis un Dullais”, “Jauno Jāņu Orķestris”, Evija Vēbere sadarbībā ar grupu “Aurora”, “Kuzucuk”, “Biezoknis”, Waterflower (Sabīne Moore), UP, Anna Pluto, “Sus Dungo”, “Stūrī zēvele”, “Nebijušā restauratori”, “Amorālā psihōze” un Helēna Kozlova. Izlase izdota izdevniecībā NABA MUSIC/Melo Records ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu. „Pretējības" ir Latvijas neatkarīgās mūzikas oriģināldziesmu izlase ar Aspazijas tekstiem.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.