ZIŅAS

Notiks pirmā Wacken Metal Battle 2015 atlases kārta

Wacken Metal Battle 25.03.2015. 13:18
17. aprīlī klubā “Melnā Piektdiena” notiks konkursa Wacken Metal Battle 2015 pirmās Latvijas atlases kārtas koncerts.

Šajā dienā uz skatuvēs kāps:
Oceanpath
Eihshia
Urskumug
Legacy ID
Theatrum

Kā īpašie viesi koncertā uzstāsies Black metal grupa no Turcijas – MORIBUND OBLIVION

Klubs atvērts no 19:00. Koncerta sākums: 20:00

Biļetes iepriekšpārdošanā no 5 Eur.

Biļetes var iegādāties šeit.

Konkursa „Wacken Metal Battle” Latvijas reģionālā atlase notiek jau ceturto reizi. Konkurss ir guvis starptautisku atzinību un pašlaik tajā piedalās vairāk, kā 40 pasaules valstis to starp arī Latvija. Konkursa starptautiskais fināls notiek Vācijā, pasaules lielākajā un pazīstamākajā smagās mūzikas festivālā „Wacken Open Air”, kas ir viens no vasaras svarīgākiem notikumiem smagās mūzikas dzīvē. Starptautiskajā finālā reģionālo atlašu uzvarētāji, konkurējot ar mūzikas kolektīviem no dalībvalstīm, sacenšas (75000 festivāla apmeklētāju klātbūtnē) par iespēju iegūt labākās konkursa grupas titulu ar materiālām un naudas balvām.

Iepriekšējos gados mūzikas kolektīvi no Latvijas pierādīja, ka var sastādīt nopietnu konkurenci konkursa dalībniekiem no ārzemēm. Latvijas pirmajā konkursa dalības gadā (2011.g.) apvienība „Sacramental” starptautiskās žūrijas balsojumā ieguva trešo godpilno vietu.
Konkurss notiks vairākos posmos. Konkursa norises laikā plānoti divi grupu atlases koncerti un reģionāla fināla koncerts. Katrā no atlases kārtām dalībai finālā tiek atlasītas divas grupas. Konkursa finālā, kas notiks 2015. gada 6. jūnijā piedalīsies četras grupas, no kurām tiek noteikta viena grupa dalībai "Wacken Metal Battle 2015" konkursa starptautiskajā finālā Vācijas festivāla "Wacken Open Air 2015" ietvaros.
Katrā atlases kārtā uzvarētāju nosaka žūrijas komisijas un koncerta apmeklētāju balsojums. Apmeklētāji varēs izteikt savu viedokli par grupām, balsojot par tām koncerta norises vietā.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.