ZIŅAS

Notiks labdarības festivāls dzīvnieku patversmes atbalstam

CMF 16.01.2017. 19:08
21.janvārī klubā Melnā Piektdiena notiks labdarības festivāls „CMF “Pop Goes Metal” Charity Festival”.

Festivāla koncepts ir „Pop goes Metal” – katra grupa sagatavos slavenas pop dziesmas kaverversiju pēc savas izvēles. Live video ar katras grupas kavera izpildījumu tiks augšupielādēts Facebookā, un skatitāji varēs nobalsot par sev tīkamāko versiju. Uzvarējusī grupa iegūs īpašu balvu.

Pasākumā piedalīsies viesi no Somijas One Morning Left, lietuvieši Chasing The Rise, vietējie Harta, Leftover un Mindesign, kā arī viesi no Igaunijas – Intact, All Icons Murdered.

Visi koncerta laikā iegūtie ienākumi tiks ziedoti barības un medikamentu iegādei dzīvniekiem, kā arī patversmes iedzīvotāju dzīves apstākļu uzlabošanai. Palīdzēt iespējams ne tikai finansiāli, bet atnesot līdz uz pasākumu suņu barību, segas, pārklājus, dvieļus, dažādas rotaļlietas un citas dzīvniekiem noderīgas lietas. Pirms un pasākuma laikā to visu varēs nodot patversmes darbiniekiem.

Ieeja pasākumā par ziedojumu – 2 eiro.
Klubs Melnā Piektdiena atrodas Brīvības ielā 193c, durvis vaļā no 18.00, sākums – 18.20.

 

 

Lasi vēl

Komentāri

Nigērijas Princis 18.01.2017. 01:20
Ierosinu koncertu pārcelt uz manu guļamistabu, jo tur būs vairāk vietas.
Šim sūdam jāīrē Mežaparka estrāde?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.