ZIŅAS

Notiks jauno grupu konkurss Hadrons 2016

Hadrons 16.05.2016. 12:43
18. maijā klubā "Nabaklab" jauno mūziķu konkursa "Hadrons 2016" ietvaros uzstāsies "Nation Vibe", "Strapon", "Daudzi citi" un daudzi citi.

Jau trešdien  sešas jaunās Latvijas Universitātes (LU) studentu - mūziķu grupas, kuras 18. maijā, plkst. 19:00 uzstāsies LU Jauno mūziķu konkursa "Hadrons 2016" finālā un ikvienam interesentam demonstrēs savu radošumu un muzikalitāti uz "NABAKLAB" skatuves. Šogad finālā sacentīsies “Daudzi Citi”, “Nation Vibe", “Strapon”, “Rāva”, “NYDES” un “MMMM”.

Finālam izvirzītas apvienības: “Daudzi Citi”, “Nation Vibe", “Strapon”, “Rāva”, “NYDES” un “MMMM”, tās savu skanējumu veido tādos mūzikas virzienos kā rock, dark traditional/folk, eksperimental u.c. Studentu grupās šogad tiek pārstāvēta Latvijas Universitātes Datorikas fakultāte, Vēstures un filozofijas fakultāte, Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte, Bioloģijas fakultāte, kā arī šajās grupās piedalās studenti no Latvijas Mākslas akadēmijas, RISEBA, Rīgas Biznesa skolas, Latvijas Jūras akadēmijas.

Koncerta sākums plkst. 19:00, kā īpašie viesi šajā koncerta noslēgumā uzstāsies pagājušā gada uzvarētāji “Chomsky Chess Club”.

Līdz 17. maija pusnaktij ikvienam ir iespēja nobalsot www.hadrons.lv par sev tīkamāko grupu, šādā veidā nosakot, kura no jauno mūziķu apvienībām saņems īpašu skatītāju simpātiju balvu. Savukārt galvenos konkursa uzvarētājus noteiks žūrija 18. maija vakarā, pēc tam, kad visas finālgrupas būs sniegušas savus dzīvā izpildījuma priekšnesumus. 

Uz šo finālkoncertu, lai ieraudzītu jaunās mūzikas grupas dzīvē ir aicināts ikviens interesents, konkursa sākums plkst. 19:00, ieeja bez maksas. Jaunās grupas vērtēs  profesionāļa žūrija - mūzikas žurnālisti, mūzikas industrijas pārstāvji un studentu organizāciju pārstāvji.

Latvijas Universitātes (LU) šogad konkurss notiek jau vienpadsmito gadu, to organizē Radio NABA sadarbībā ar Latvijas Universitātes Studentu padomi (LU SP) un kopumā tajā dalību pieteikušas vairāk nekā 200 grupas. Iepriekšējo gadu uzvarētājas - “Chomsky Chess Club”, “Nē”, ”DJ Krankenwagen", "Nepilngadīgā Anna", "Starmetis", "Das Sonntags Legion", "The Movies" (tagad "Tribes of the City"), "Ēnu kaleidoskops", grupa "Nē!" - pēc tam izdevušas arī ierakstus un kļuvušas pazīstamas ne tikai Latvijā.

Jaunajām mūzikas grupām tā ir iespēja parādīt sevi plašākai sabiedrībai - galvenajā balvā iegūstot ieraksta laiku studijā "SKAN" un iespējas startēt uz vasaras festivāla "Laba Daba", festivāla "Bildes" un jauno studentu svētku "Aristotelis" skatuvēm.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.