ZIŅAS

Notiks diskusija par sieviešu lomu smagajā mūzikā

Vārnu laiks 25.09.2017. 10:18
26. septembrī krogā "Zobens un Lemess" notiks raidījuma "Vārnu laiks" ārpus ētera sarunu vakars "Daiļais dzimums metālmūzikā".

Ierasts, ka smagā metāla žanrā pārsvarā izpaužas vīriešu dzimums. retāk ar ģitāru rokās, pie bungām vai ar basģitāru uz skatuves kāpj sievietes. Visbiežāk sastopamā sieviešu klātbūtne mūzikā ir viņu vokāls, variējot no klasiskā tīrā vokāla līdz soprano vai pat growl vokāla stilam.

Diskusijā "Daiļais dzimums metālmūzikā" tās dalībnieki meklēs atbildes uz jautājumu - kāda ir sieviešu loma grupā un smagajā mūzikā, metālā un pašmāju mūzikā kopumā?

Sarunā piedalīsies: 
Sandra - vokāliste grupā "Heresiarh", piedalījusies arī "Sanctimony" un "Neglected Fields" dziesmu ierakstos. 
Kristiāna - black metal grupas "Eschatos" vokāliste. 
Māra - "Karmafree" un "Ocularis Infernum" vokāliste.
Veina - grupā "Obscurus Orbis" spēlē dūdas, rata liru, kokli un klavieres.

Sākums plkst. 19:00.

Radio NABA raidījums "Vārnu Laiks" atsāk savus ārpus ētera sarunu vakarus, lai jautātu, atbildētu, iemācītos ko jaunu, kā arī kvalitatīvi pavadītu laiku. Iepriekš "Vārnu laiks" diskusijas notikušas par vinila platēm un to kvalitāti, skaņotāju darbu, videoklipu estētiku un režiju, mūzikas žurnālistiem, mūzikas izdevniecībām, atkarībām, depresiju, gaumes lietām.

 

Lasi vēl

Komentāri

Būs jāaizvelk uz krogu.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.