ZIŅAS

Notiks diskusija par koncertu rīkošanas un apmeklēšanas kultūru

Nabaklab/Vārnu laiks 19.12.2016. 11:34
19. decembrī klubā "Nabaklab" notiks diskusija par mūzikas pasākumu rīkotāju un apmeklētāju savstarpējām attiecībām

Kā koncertu, mūzikas festivālu rīkotāji redz apmeklētājus? Galvenais ir mūzika, vai arī mūzika ir tikai fons bāram un nebeidzamai ballītei? Kā uzvedas apmeklētāji pasākumos? Kāpēc pasākumi sākas vai nesākas laikā, kas nosaka grupu izvēli un biļešu cenu? Kādas lietas notiek aizskatuvē un ko tur sadara mūziķi? Šie ir daži no aspektiem, kas tiks pārrunāti diskusijas ietvaros.

Sarunā ar nopietniem un nenopietniem stāstiem piedalīsies un uz klātesošo jautājumiem atbildēs kafejnīcas “Ленинград” īpašnieks, festivālu un koncertu organizators Sergejs Bižāns, leģendārā mūzikas kluba “Depo” vadītājs Guntis Vanags, smagās mūzikas festivāla “Klang” organizators Edgars Rakovskis, izdevniecības un biedrības “P3lican Partisans” pārstāvis Jānis Jansons, kā arī starptautiskā mūzikas festivāla “LabaDaba” organizatori.

Sezonas noslēguma sarunā neformālā svētku gaisotnē būs iespēja uzzināt ilggadēju muzikālo pasākumu organizatoru un dažādu mūzikas klubu pārstāvju pieredzi. Ieeja pasākumā bez maksas. Diskusijas sākums pl. 19.00. Paredzamais pasākuma ilgums ir  2h. Ieeja bez maksas.

Sarunu cikls „Vārnu Laiks NABAKLAB” ir izglītojoša Radio NABA raidījuma „Vārnu Laiks” ārpus ētera aktivitāte, analizējot dažādus ar mūziku saistītus procesus. Nākamajā gadā sarunu cikls norisināsies ne tikai Rīgā, bet arī dažādos Latvijas reģionos. Turpinājumā šajā sarunu ciklā tiks apskatītas tēmas: “Mūzika un depresija”, “Dziļā Latvijas pagrīdes kultūra”, “Par mūzikas gaumi (ne)strīdas” u.c.

Lasi vēl

Komentāri

Kāds attaisnojums bija par pasākuma nesākšanos iepriekš izsludinātajā laikā?
bēdīga nabaklab tradīcija ? :)
Haha, ja paši pasākumu nevar sākt laikā, kāda var būt runāšana par ''koncertu rīkošanas un apmeklēšanas kultūru''?
tradīcija 29.12.2016. 02:49
Tikai tāpēc, ka Aikucis ieradās, speciāli sāka vēlāk, ar 15min nobīdi, lai ir par ko padirst.
Metālgalva 05.01.2017. 23:49
moins, šitā saruna sākās desmit minūtes pēc septiņiem, nebiju aliņam ne pusē. man domāt, ka tas īsti nav tas pats, kas nesākties laikā

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.