ZIŅAS

Notiks „Bloodstock Open Air” trešā atlase

M2TM 24.04.2014. 10:05
Piektdien, 25. aprīlī, klubā "A Nice Place" notiks pēdējais no trijiem atlases konkursiem „Metal 2 The Masses”, pēc kura būs zināmi visi 3 konkursa finālisti.

Par vietu blakus jau pirmajos divos atlases koncertos noskaidrotajiem finālistiem – grupām „Once Upon” un „Dehead” - šajā koncertā cīnīsies grupas Burned In BlizzardDeodium un Frailty. Sākotnēji žūrijas apstiprinātais atlases koncerta grupu skaits sarucis grupu „Reshape The Landscape” un „Stagnant Project” dalības atteikšanas dēļ.

Žūrijas sastāvā nemainīgi būs Sandris Vanzovičs un Imants Liepiņš. Kā jauns papildinājums šoreiz žūrijai pievienosies arī neatvairāmais, izskatīgais un visādi citādi jaukais Alternative.lv pārstāvis Reinis Graudiņš, savukārt ceturtais žūrijas loceklis vēl tiks izziņots.

Turpinot abu pirmo atlases koncertu tradīciju – kopējo vērtējumu noteiks gan žūrijas viedoklis, gan arī skatītāju klātienes balsojums.

 

Ieeja: no 20:00; Eur 4

Sākums: 21:00

21:00 – Burned In Blizzard

21:30 – Frailty

22:00 – Deodium

22:30 – rezultāti

Pievienojies pasākumam šeit: https://www.facebook.com/events/1457540304481270/

Vairāk informācija par konkursa norisi: http://www.draugiem.lv/m2tm

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.