ZIŅAS

Notiek ierakstu pieņemšana Zelta Mikrofonam 2019

Zelta Mikrofons 22.11.2018. 14:23
No 1.novembra līdz 3. decembrim notiek ierakstu pieņemšana Mūzikas ierakstu gada balvai "Zelta Mikrofons 2019".

Vērtēšanai tiek pieņemti visi ieraksti, kuri ir izdoti laika posmā no 2017.gada 2.decembra līdz 2018.gada 1.decembrim.

Iesniegto albumu sadalījumu pa kategorijām (mūzikas žanriem) veiks īpaši izveidota žūrija komisija. Joprojām nemainīgas tiek saglabātas 4 vispārīgās nominācijas, kurās ierakstus var iesniegt paralēli iepriekšminētajam:

1) Labākais mūzikas video klips;
2) Labākais koncertieraksts video;
3) Labākā debija;
4) Labākā dziesma.

Kā ierasts, tiks pasniegta tradicionālā balva par mūža ieguldījumu Latvijas mūzikas attīstībā, kā arī, apkopojot Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības (LaIPA) datus, tiks noteikts radiostacijās visvairāk atskaņotais ieraksts jeb Radio hits.

Mūzikas ierakstu gada balva “Zelta Mikrofons” tiks pasniegta jau 23. reizi. “Zelta Mikrofonu” organizē LaMPA un MicRecPM sadarbībā ar Latvijas Izpildītāju un producentu apvienību LaIPA un Latvijas Republikas Kultūras ministriju.

Iesniegtos ierakstus izvērtēs profesionāla žūrija. Nominēto ierakstu piecinieki tiks paziņoti 2019. gada 8. janvārī. Balvu pasniegšanas ceremonija notiks 2019.gada 12.februārī Dailes teātrī.

Nolikums, žūrijas sastāvs un jaunumi tiek regulāri publicēti balvas mājaslapā. Pirms ierakstu iesniegšanas LaMPA aicina rūpīgi iepazīties ar nolikumu. Reģistrācijas maksa administratīvo izdevumu segšanai par vienu iesniegto ierakstu vienā nominācijā – 25 eur, LaMPA biedriem iesniegšana ir bez reģistrācijas maksas.

Iepriekšējos gados balvas Roka un metāla un alternatīvās mūzikas kategorijās saņēmušas tādas grupas kā "Relicseed", "Skyforger", "Soundarcade", "Elkupe", "Gas Of Latvia", "Grupa Manta", "Dzelzs vilks" un citi!

Lasi vēl

Komentāri

Nahuj kazbārdainais ir bildē?
A nahuj jautājums?
Tas lai alternatīvāk. Gan bilde, gan jautājums.

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.