ZIŅAS

Nostaļģisks vakars seriāla Twin Peaks skaņās Jelgavas Balerijā

MCB 16.04.2019. 14:10
3.maijā Jelgavā, klubā "Melno Cepurīšu Balerija", norisināsies 90. gadu amerikāņu drāmas seriāla "Twin Peaks" tematiskais vakars.

Tematiskajā vakarā izskanēs Twin Peaks pazīstamākās skaņu celiņa melodijas, kuras izpildīs tikai šim vakaram radīta mūziķu grupa Half A Heart. Pasākuma laikā uz skatuves gaidāmi ne vien seriāla melodiju izpildītāji, bet arī vakara īpašai viesis - Latvijas alternatīvās mūzikas lietpratējs. Pasākuma apmeklētāji ir aicināti iejusties seriāla tēlu stilā. Labāko tērpu īpašniekiem gaidāmas balvas.

Savu pirmo sezonu seriāls Twin Peaks piedzīvoja 1990. gadā. Pēc divu sezonu publicēšanas, amerikāņu drāmas filmēšana tika pārtraukta. Tomēr 25 gadus vēlāk, 2017. gadā, seriāls vēlreiz atgriezās pie skatītājiem. Šī gada 3. maijā, Jelgavā būs iespēja atcerēties seriālu, sajust tā atmosfēru.

Tematisko vakaru seriāla Twin Peaks motīvos rīko Latvijas Kultūras koledžas kultūras menedžmenta 2. kursa studenti.

Ieejas maksa iepriekšpārdošanā un ierodoties apģērbā atbilstoši seriāla tematikai - 3 EUR, koncerta dienā 5 EUR.

Biļetes iepriekšpārdošanā vietnē Ticketshop.

 

Lasi vēl

Komentāri

Kas skaitās "Latvijas alternatīvās mūzikas lietpratējs"?
Koka Kāja 16.04.2019. 17:51
Tavs darbmācības skolotājs

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.