ZIŅAS

Noskaidroti konkursa „Hadrons 2014” finālisti

LU 16.05.2014. 15:00
Žūrija finālam izvirzījusi sešas mūziķu apvienības, kas ceturtdien, 21. maijā klubā Nabaklab cīnīsies par uzvaru konkursā „Hadrons 2014”.

Arī klausītāji aicināti vērtēt grupas, balsojot www.lu.lv/hadrons.

Konkursa „Hadrons 2014” noslēguma koncertā uzstāsies B OptimistThe Coco`nutsDJ KrankenwagenNelaiķa pavadonisPhonic Psychomimesis un Up. Grupas pārstāv šādas LU fakultātes: Fizikas un matemātikas, Juridisko, Vēstures un filozofijas, Medicīnas, kā arī Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāti.

Konkursa noslēguma koncerts sāksies 21.maijā plkst. 19.00, savukārt rezultātu paziņošana notiks laikā no plkst. 22.00 līdz 22.30. Konkursa dalībniekus vērtēs kompetenta žūrija: Uldis Rudaks (mūziķis, žurnālists, Radio NABA raidījuma vadītājs), Raimonds Lagimovs (mūziķis, producents, Radio NABA raidījuma vadītājs), Juris Kaukulis (mūziķis), Tija Auziņa (festivāla „Bides” idejas autore un organizatore ), Rūta Mājeniece (LU Studentu padomes priekšsēdētāja), Edgars Paegle (LU Studentu padomes pārstāvis) un Madars Štramdiers (Radio NABA vadītājs).

Žūrija noteiks trīs labākās grupas, piešķirot pirmo, otro un trešo vietu. Pirmo trīs vietu ieguvēji saņems atzinības rakstus un balvas, bet uzvarētājam tiks piešķirts ieraksta laiks studijā, iespēja uzstāties festivālā „Laba Daba 2014”, festivālā „Bildes” un LU jauno studentu svētkos „Aristotelis 2014”. Konkursa vērtēšanas kritēriji — izpildījums, ideju novitāte un oriģinalitāte, skatuves tēls u.tml.

Vakara noslēgumā uzstāsies īpašie viesi - pērnā gada konkursa finālisti grupa „Nē”, bet dejas nodrošinās Latvijas Universitātes Radio NABA dīdžeji.

Līdz 21. maija plkst. 12.00 LU portālā www.lu.lv/hadrons arī klausītāji var novērtēt konkursa finālam izvirzītās sešas grupas un nobalsot par sev tīkamāko. Lielāko balsu skaitu saņēmusī grupa 21. maija vakarā saņems īpašo Lāčplēša balvu.

Konkurss notiek jau devīto reizi un kopumā tajā dalību pieteikušas vairāk nekā 190 grupas. Iepriekšējo gadu uzvarētājas - „Starmetis”, „Das Sonntags Legion”, „The Movies” (vēlāk „Tribes of the City”), „Ēnu kaleidoskops”. „Nepilngadīgā Anna”, „Nē” pēc tam izdevušas arī albumus un kļuvušas pazīstamas gan Latvijā, gan ārpus tās.

21.maija vakarā ieeja NABAKLAB bez maksas. Vairāk informācijas par NABAKLAB: www.nabaklab.lv.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.