ZIŅAS

Norisināsies Wacken konkursa fināls

Estragons 03.07.2013. 14:24
Piektdien, 5. jūlijā, "Melnajā Piektdienā" notiks Latvijas "Wacken Metal Battle 2013" konkursa fināls.

Jau trešo gadu pēc kārtas Latvijas grupas cīnīsies par iespēju pārbaudīt savus spēkus šajā milzīgajā konkursā! 

Latvijas "Wacken Metal Battle 2013" fināla uzvarētājs dosies uz Pasaules lielāko Heavy Metal festivālu Wacken Open Air, Vācijā, kurā konkurēs ar grupām no 30 pasaules valstīm par iespēju parakstīt kontraktu ar vienu no lielākajām smagās mūzikas ierakstu kompānijām Nuclear Blast Records!

Iepriekšējos gados Latvijas grupas pierādīja, ka var sastādīt nopietnu konkurenci. Jau 2011. gadā apvienība SACRAMENTAL pārstāvēja Latviju starptautiskā konkursa finālā, kur pēc žūrijas balsojuma punktiem ieguva godpilno 3. vietu. 

Šogad, pēc diviem atlases koncertiem Latvijas finālā ir tikušas septiņas grupas: Asthma, Burned in Blizzard, Eschatos, Legacy ID, Malduguns, NightTales un Rebel Riot.

Kā viesi šajā pasākumā uzstāsies arī Latvijas "Wacken Metal Battle" divu iepriekšējo gadu uzvarētāji, grupas: Sacramental un Opifex.

Grupu sniegumu vērtēs neatkarīga žūrija, kuras sastāvā ir iekļautas personas, kas darbojas Latvijas smagās mūzikas lauciņā.

Izņemot žūrijas vērtējumu arī skatītājiem būs iespēja izteikt savu viedokli par grupu, kurai ir jāpārstāv Latvija konkursa starptautiskajā finālā. Visiem skatītājiem tiks dota iespēja piedalīties balsošanā. Balsošanas rezultātu kopsavilkums tiks uzskatīts, kā viena žūrijas locekļa balsojums. 

Fināla uzvarētājs dosies uz Vāciju piedalīties starptautiskajā finālā, kas notiks Wacken Open Air festivāla laikā 31.07-03.08.2013. 

Koncerta sākums: 19:00
Ieeja no: 18:30

Biļetes varēs nopirkt kluba kasē. Biļešu cena: 2 Ls.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.