ZIŅAS

Norisināsies trešā Naktsmaiņa Lauķenē

24.04.2018. 15:21
Tiek izziņots trešais pagrīdes mūzikas koncerts ar nosaukumu Naktsmaiņa Lauķenē, kas norisināsies 2. jūnijā, Cēsīs – neapdzīvotā, bet ar krietnu auru apveltītajā ēkā Tirgoņu ielā 1.

Pasākuma rīkotāji raksta: "Šoreiz esam audzējuši grupu skaitu - būs iespēja dzīvajā skatīt piecas, mūsuprāt, ļoti vērtīgas un LV skatuvē nozīmīgas apvienības: Tesa, Soundarcade, Eschatos, Sanctimony un Nekad."

Lauķene durvis vērs 17:00 un pirmā grupa uz koncertu zāles parketa kāps 18:00, tādēļ organizatori aicina ierasties laicīgi, lai to nenokavētu.

"Katrs Lauķenes koncerts tiek organizēts kā pēdējais, tādēļ tiem, kuri vēlas atgriezties skaistajā pagātnē un izbaudīt atmosfēru, kas valdīja laikā, kad leģendārais Cēsu Bencis vēl bija aktīvs, iesakām neatlikt uz nākamo reizi."

Kas attiecas uz ne mazāk svarīgo jautājumu: pagaidām pasākuma ietvaros bārs netiek plānots, tāpēc apmeklētāji ir laipni gaidīti ienest savus dzērienus, taču ar ļoti racionālu lūgumu iztikt bez stikla taras.

Ieeja: ziedojums 5€

Lasi vēl

Komentāri

Pa lielam atkal tās pašas grupas..
Nu nav tik traki, nosmelts krējums. Tomēr labāk kā 10 mazāk zināmas bandas.
Labāk mazāk zināmas, nekā ierastās atklausītās. :D
Ne kā jauna!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.