ZIŅAS

Norisināsies Nemiera festivāls 2018

Nemiers 08.05.2018. 14:59
26. maijā notiks jau trešais bāra "Nemiers" rīkotais "Nemiera festivāls", kas, kā jau ierasts, liks uzsvaru uz pašmāju rokmūziku.

Nemiera Festivāla 2018 galvenā tēma būs karogi un centrālais notikums - svinīgā Nemiera karoga pacelšana mastā, kas simboliski iezīmēs vasaras un festivālu sezonas sākšanos. Kā jau ierasts, koncerti notiks uz brīvdabas skatuves, un šogad galvenos māksliniekus iesildīs jauno grupu konkursa “Nemiera Blice 2018” uzvarētāji – Silvia un Strapon. Kā īpašu pārsteigumu apmeklētājiem, festivāla rīkotāji ir sarūpējuši izcilus pasākuma vadītājus - romantisko un apburošo duetu “Čipsis un Dullais”!

Starp koncertiem, gan arī afterparty laikā par labu atmosfēru un mūziku rūpēsies DJ Džonsone. Tāpat festivāla laikā norisināsies dažādas aktivitātes, piemēram, Sexystyle showrooms, tetovēšanās un pīrsingi no Citytatoo.lv, leģendārā telts pilsētiņa, kā arī dažādi konkursi sadarbībā ar Nemiera Festivāla 2018 galveno atbalstītāju - Jagermeister.“2017/2018. gada ziemā “Nemiera balkonskatuves koncertsezonas” laikā sarīkojām un visiem Nemiera apmeklētājiem piedāvājām apmeklēt 53 grupu koncertus. Nu jau kļuvis par tradīciju, ka koncertsezonu noslēdzam ar pirmo īsto virszemes vasaras festivālu – Nemiera Festivāls. Lepojamies, ka šis pasākums kļuvis par vasaras un festivālu sezonas iesākuma vēstnesi,” stāsta festivāla idejas autors Dāvis Stade.

Sākums: 26.05. plkst. 17:00. Ieeja: bez maksas!

Nemiera Festivāla 2018 programma:

17:00 Ierašanās
18:00 Nemiera Blices uzvarētājs 1
19:00 Nemiera Blices uzvarētājs 2
20:00 Indygo
21:00 Laime Pilnīga
22:00 Sanctimony
23:00 Trauma Moralis

Roka bārs Nemiers ir, vārda tiešākajā nozīmē, liesmojošākais vietējās bohēmas pieturpunkts. Nedēļas nogale šeit sākās jau trešdienā, kad ar personību apveltīti bārmeņi spļauj uguni un aizsviļ bāra leti. 

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.