ZIŅAS

Norisināsies drūmās mūzikas mazfestivāls - Antithesis III

ian 22.05.2013. 13:26
Ceturtdien, 27. jūnijā, Rīgā, mūzikas klubā "Melnā Piektdiena", tumšās mūzikas mazfestivāls „Antithesis” III: tumšāka ir tikai nakts, kurā spēlēs mūziķi no ASV, Vācijas, Spānijas un Rīgas.

 "Evoken" - dibināta 1992. gadā, izdevusi 5 albumus, no kuriem cienītāju vidū par klasiku uzskatāmi – „Embrace The Emptiness” (1998) , „Quietus” (2001) un „Antithesis Of Light” (2005) . Neskatoties uz sastāva maiņām, ilgo klusuma periodu, grupa joprojām tiek uzskatīta par vienu no ASV funeral doom žanra ikonām.

Grupas jaunākais albums - "Atra Mors" izdots 2012. gadā, iezīmējot grupas atgriešanos pēc vairāku gadu klusuma perioda. Grupa koncertē salīdzinošo reti, Baltijas valstīs spēlēs pirmo reizi.

"Evadne" - melodic doom / death metal grupa no Spānijas, dibināta 2003. gadā, grupas vizītkarte ir grūti definējamais muzicēšanas stils, kurā melodisks doom metal mijas ar progressive death metal elementiem. Grupa izdevusi divus albumus – „The 13th Condition” (2007) un konceptuālo „The Shortest Way” (2012) . Rīgā grupa spēlēs pirmo reizi.

"Ophis" - tā saucamās, jaunās paaudzes doom metal grupa no Vācijas, kas spēlē funeral un death metal sajaukumu, kā pati grupa to dēvē – monolīts, depresīvs, nihilistisks doom metal. Grupa radusies 2001. gadā, izdoti divi pilnie albumi - „Stream Of Misery” (2007) un „Withered Shades” (2010) , šī gada aprīlī, tiks izdota arī izlase - „Effigies Of Desolation” . Neskatoties uz grupas tumšo skanējumu, Eiropas mūzikas kritiķi diezgan augsti novērtējuši abus grupas albumus.

„Frailty” – pašmāju doom / death metal grupa, kas radusies 2004. gadā. Grupas dārdošākās virsotnes ir: debijas albums „Lost Lifeless Lights” (2008) , „Ep” (2009) un aizgājušā gada albums „Melpomene” . Grupas kontā arī pašmāju metālistu balvas – „Gada Albums” (2009, 2012) un „Gada Grupa” (2009, 2012) . 

"Eschatos” – salīdzinoši jauna pašmāju black metal apvienība. Grupa parādījās kā spoža zvaigzne vietējās skatuves debesīs 2012. gada beigās, uzreiz ar debijas EP „Hierophanies” un labi nospēlētiem koncertiem. Nezinātājiem – grupas vokāliste ir meitene ar ievērojamu pieredzi black metal dziedāšanas manierē.

Par drūmu atmosfēru gādās dj Sinisters no apvienības „Black Masquarde”

Lasi vēl

Komentāri

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.