ZIŅAS

Nolaupīta kluba Nabaklab āra miskaste

alternative.lv 10.04.2017. 23:30
Vecrīgas kluba "Nabaklab" pārstāvji meklē mistiski pazudušo betona miskasti.

Apmeklētāju iecienītā atkritumu tvertne pēdējo reizi manīta svētdienas naktī un pēc pankroka koncerta tā vēl atradusies savā vietā, taču nākamajā dienā plkst. 17:00, bārmeņiem ierodoties darbā, tā pie ieejas vairs neesot bijusi. Kluba bārmene Evita atklāj, ka šī nav pirmā reize, kad miskaste ir pazudusi. Iepriekšējā reizē gan tā atradusies turpat netālu, ātri vien atgriezta pareizajā vietā un turpināja pildīt savu funkciju. Miskaste ir smaga, un nepieciešami vismaz trīs spēcīgi vīri skaidrā prātā, lai to pārvietotu, facebook ierakstā pauž kluba vadība.

Ja kādam ir ziņas par gružkastes atrašanās vietu vai vismaz šīs nesaprotamās zādzības motīviem, lūdzam sazināties ar Nabaklab. Tikmēr kluba apmeklētāji aicināti izmantot citas tuvumā esošās atkritumu tvertnes.

Lasi vēl

Komentāri

NELIEŠI!
Raķetes Kubā 10.04.2017. 23:59
Edgaram bija vārda diena, droši vien, paķēra uz mājām:)
Vai arī tai apnika degt un tā aizgāja uz parku pāri ielai.
Vai arī tagad metāllūžņu punktos pieņem arī pilsētas betona misenes:)))))))))))))))
Ir tak atšķirība starp nolaupītu un nozagtu :)
Šis kautkā atgādina thehardtimes.net rakstus
Bļāviens, kur skatās Latvijas Rokmūzikas asociācija?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.