ZIŅAS

Nodegusi Rēzeknes ģitāru darbnīca un muzejs AttAck; aicina ziedot

Alternative.lv 20.11.2020. 13:05
Pilnībā nodedzis Rēzeknes novada Kaunatā esošais ģitāru muzejs AttAck, ziņo iestādes sociālo tīklu konti, kuros arī publicēts nopostītās saimniecības attēls. AttAck apvienoja gan darbnīcas, gan muzeja funkciju.

"Dārgie draugi! Nebijām domājuši publicēt šo skumjo ziņu, jo mums patīk dalīties ar notikumiem, kuri priecē un iedvesmo. Bet, lai nevairotu baumas, – informācija no pirmavota! Pagājušajā piektdienā pilnībā nodega ģitāru muzejs/darbnīca AttAck guitars ar visiem darbagaldiem, darba instrumentiem, ģitārām, aparatūru, divām automašīnām un visu pārējo. Ar sievu paspējām no degošās ēkas izglābt vien dažas ģitāras, pamatā nepabeigtās klientu ģitāras. Divdesmit gadu laikā sastrādātais pazuda 30 minūtēs," raksta AttAck guitars Facebook profilā.

Tāpat ir publicēts aicinājums tiem, kuri vēlas atbalstīt darbnīcas atjaunošanu un darba instrumentu iegādi:

Swedbank LV83HABA0551000153626 Jānis Kuzminskis

“Būsim ļoti pateicīgi par katru mazumiņu,” norādīts profilā.

Alternative.lv zināms, ka "AttAck" ģitāras iecienījuši arī pašmāju mūziķi – tās ir izmantotas arī tādu grupu kā "Skyforger" un "Green Novice" daiļradē.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.