ZIŅAS

NOASS notiks Reiner un Banga koncertvakars

Noass 20.08.2020. 09:49
21. augustā Rīgā, mākslas galerijā NOASS, ar koncertiem uzstāsies Latvijas modernā roka grupas Reiner un Banga.

Reiner ir melodiskā hārdkora/pankroka kvartets no Rīgas, kurš dibināts 2016. gadā, kad "grupas dalībnieki sanāca kopā ar vēlmi spēlēt enerģisku mūziku un labi pavadīt laiku." Grupas sastāvā spēlē Mārtiņš Vaters (vokāls), Rūdolfs Rūtenbergs (ģitāra), Raitis Radiņš (bass) un Miks Riekstiņš (bungas).

2019. gada jūlijā dienasgaismu ieraudzīja grupas debijas albums Veidojot tagadni. Ieraksts veikts Sound Division Studio, sadarbojoties ar skaņu režisoru Arturu Skujiņu-Meijiņu.

Banga ir Latvijas-Lietuvas posthārdkora trio, kura pirmsākumi meklējami 2018. gadā Rīgā. Tajā apvienojušies trīs mūziķi – Kārlis Butins (bungas un vokāls), Oskars Liukis (ģitāra un bekvokāls) un Karolis Juškauskas (bass), kas iepriekš bija sastopami grupu Parára, Gené Kruppa un No Real Pioneers sastāvos.

2020. gada janvārī klajā laists grupas debijas EP Moderns prieks. Ieraksts tapis Hodila Records, sadarbojoties ar skaņu režisoru Ģirtu Laumani jeb Lomiku.

Pasākuma sākums pulksten 20:00. Ieeja – ziedojums EUR 5.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.