ZIŅAS

"Night Of The Universe" Melnajā Piektdienā

Ian 24.10.2014. 10:38
Sestdien, 25. oktobrī klubā "Melnā Piektdiena" notiks smagās mūzikas koncerts ar pašmāju un ārzemju grupu piedalīšanos.

ZNICH - Grupa no Minskas, Baltkrievijā, vieni no pagan / folk metal žanra aizsācējiem Batkrievijā, kas spēlē no 1996. gada. Izdevuši 5 albumus, skanējumā izmanto tautiskos instrumentus.

AÎN – Noslēpumaina grupa no Francijas pilsētas Metcas, kas izpaužas post black metal žanrā, ar mazu doom metal pieskārienu.

Urskumug – leģendāra pašmāju grupa, kas pastāv vismaz 12 gadus, izdevuši divus albumus – „Pāreja” (2004) , „Am Nodr” (2006), nomainījuši sastāvu, klusējuši un atkal atgriezušies. Jaunais grupas skanējums līdzinās tumsnējam black un death metal sajaukumam.

Noctem Cursis - salīdzinoši jauna grupa no Francijas pilsētas Lionas, kas spēlē black metal, kā galveno ietekmju avotu min grupas „Emperor” , „Windir” un „Immortal”. Grupas bagāžā viens mazā tirāžā izdots Ep „Wrath Of Winter” un 2013. gadā iesāktais pilnais albums „Nocturnal Frost” nupat izdots arī diska formātā.

Nekkralai – Black / punk metal trio no Lietuvas pilsētas Kauņas, grupa radusies 2009. gadā, šogad izdevuši ep „Kliudžiau” . Izpaužas galvenokārt dzimtajā valodā. Galvenais grupas dzinējs ir alus un rokenrols.

Durvis: 18.00
koncerta sākums: 19.00,
ieeja: 6eur

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.