ZIŅAS

Nedēļas nogalē Radio NABA raidīs no festivāla Lampa

Radio Naba 27.06.2018. 12:23
"Radio NABA" šajā nedēļas nogalē raidīs tiešraidē no sarunu festivāla “LAMPA” Cēsīs, veidojot īpašu programmu uz Latvijas Radio skatuves.

Ēterā un festivāla norises vietā divu dienu garumā būs dzirdamas sarunas par zinātnes, izglītības un kultūras nozīmi sociāli aktīvas sabiedrības veidošanā, piedāvājot gan skaņu eksperimentus un vēsturisko fantāziju, gan muzikāli izklaidējošas performances un izzinošas sarunas.

Radio NABA tiešraidē vārdi pārvērtīsies skaņās un skaņas vārdos. Divas dienas - 29. jūnijā un 30. jūnijā būs dzirdamas sarunas ar zinātniekiem, pētniekiem, māksliniekiem, studentiem, politiķiem, uzņēmējiem, festivāla dalībniekiem un organizatoriem.

Radio NABA jau trešo gadu raidīs sarunas un festivāla sajūtu no sarunu festivāla “LAMPA”, šogad veidojot vienotu Latvijas Radio saimes tiešraides programmu, kas reflektēs par notiekošo festivālā,  un piedāvās Latvijas Radio sešām programmām aktuālas sarunas, tematus un informatīvi izzinošas aktivitātes.

Zinātnē balstīta uzņēmējdarbība, kas ir laba māksla un vai tāda vispār ir, nākotnes un tagadnes sabiedrības fantāzijas konstrukcijas, skaņa un mūzika, pensijas, cilvēks šodien un rītdien - tie ir tikai daži no tematiem, ko piedāvās Latvijas Radio programmu veidotāji. Radio NABA šajā nedēļas nogalē būs dzirdamas izzinošas, studentiskas un izklaidējošas sarunas par tehnoloģijām, augstākās izglītības sistēmu, zinātni, mākslu un kultūru, kas iegriež pasauli. Būs audiāla tikšanās ar Latvijas Universitātes rektoru prof. Indriķi Muižnieku, studentiem, zinātniekiem un pētniekiem. Radio NABA tiešraides programmā tiks pārstāvēti raidījumi “Zinātnes vārdā”, “Studentu pietura”, “Nabarīts”, “Fono-grāfs”, “Melnā kaste”, “Kultūras ūnijas laiks” un  “ZB uz Mono”.Abus vakarus festivālu noslēgs Radio NABA pārstāvēti muzikāli priekšnesumi – piektdienas vakarā no plkst. 23.30 līdz rīta gaismai plates griezīs Radio NABA raidījumu “Bitīt Matos” un “Zibens pa dibenu” vadītāji DJ Dambis un Uldis Rudaks, savukārt sestdien plkst. 21.45 festivāls tiks noslēgs ar grupas Oranžās Brīvdienas koncertu – grupa, kura pārstāv ilggadējo radio raidījumu Stacija OB.

Radio NABA tiešraide FM 95,8 un naba.lv būs dzirdama piektdien, 29. jūnijā no plkst. 11.00 līdz 13.00 un no 19.00 līdz 22.00, bet sestdien, 30. jūnijā no plkst. 10.00 – 18.00. Pārējo Latvijas Radio programmu (LR1, LR2, L3, LR4 un LR5) tiešraides no festivāla varēs dzirdēt piektdien laika posmā no 13.00 – 19.00. Veinlaikus norisēm festivālā varēs sekot arī Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vienotajā portālā LSM.lv.

Latvijas Radio 6 – Latvijas Universitātes Radio NABA ir atvērts medijs, kas atspoguļo kultūras, urbāni inteliģentās vides un alternatīvā dzīvesveida procesus un norises kvalitatīvā, dzīvā un dinamiskā veidā.  NABA ir radio cilvēkiem, kurus interesē kas vairāk par standarta komercproduktu gan mūzikā, gan informācijā. Dzirdams 95,8 FM, naba.lv un mobilajās lietotnēs, festivāla ietvaros arī Cēsu pils parkā.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.