ZIŅAS

Nākamnedēļ sāksies Alternative.lv Mūzikas balvas 2020 klausītāju balsojums

Alternative.lv 15.04.2020. 15:00
20. aprīlī sāksies “Alternative.lv Mūzikas balvas 2020” klausītāju balsojumu, kurā katram portāla apmeklētājam būs iespēja novērtēt 2019. gada labākos un aktīvākos mūziķus.

Klausītāju balsojums norisināsies trīs nedēļas no 20. aprīļa līdz 10. maijam, kura laikā jebkuram būs iespēja īpaši izveidotā platformā balsot par saviem favorītiem četrās nominācijās: “Gada albums”, “Gada video”, “Gada jaunā grupa” un “Zelta bumbieris”.

Pēc tam, kad tiks noskaidrots labāko piecinieks katrā kategorijā, savu viedokli izteiks īpaši izveidota žūrija, tādā veidā izvēloties uzvarētāju. Izņēmumi ir nominācija "Zelta Bumbieris", kur balvas saņēmēju noteiks tikai skatītāju balsojums, un „Alternative.lv specbalva“, ko portāla komanda pasniegs par īpašiem nopelniem Latvijas alternatīvās koncertdzīves veicināšanā un attīstīšanā.

Uzvarētāju paziņošana notiks 17. maijā. Sīkāka informācija par balvu pasniegšanas ceremoniju sekos. “Alternative.lv Mūzikas balva 2020” notiek sadarbībā ar rokbāru “Nemiers”, taču sākotnēji plānotais koncerts 18. aprīlī tiek atcelts ārkārtas stāvokļa un pasākumu ierobežojošo noteikumu dēļ.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.