ZIŅAS

Nākamā gada aprīlī Nemierā notiks Alternative.lv Mūzikas balva 2020

alternative.lv 12.12.2019. 14:00
18. aprīlī rokmūzikas bārā „Nemiers“ labākajiem, aktīvākajiem un alternatīvākajiem pašmāju mūziķiem tiks pasniegtas Alternative.lv Mūzikas balvas.

Balvu sadalīšanas kārtība paliks nemainīga. Pirmajā kārtā pašiem mūziķiem un jebkuram interesentam būs iespēja pieteikt savus favorītus kādā no kategorijām. Pēc iesniegto pieteikumu apkopošanas sāksies interneta balsojums, kurā portāla apmeklētāji noteiks labāko grupu piecinieku. Tālāk jau īpaši izraudzīta žūrija, kuras sastāvā ir pašmāju alternatīvās mūzikas pazinēji, izvēlēsies uzvarētāju.

Izņēmums kā ierasts būs balva „Zelta Bumbieris“, kurā laureātu noteiks tikai balsojums, un „Alternative.lv specbalva“, ko portāla komanda pasniegs par īpašiem nopelniem Latvijas alternatīvās koncertdzīves veicināšanā un attīstīšanā.

Pati balvu pasniegšana notiks 18. aprīlī rokmūzikas bārā Nemiers, uz balkonskatuves uzstājoties vairākām labi pazīstamām alternatīvās mūzikas grupām. Ceremonijas tiešraide būs dzirdama arī Radio Nemiers.

Portāls “Alternative.lv” darbību uzsāka 2000. gadā, kad, pieaugot Latvijas neatkarīgās mūzikas kustībai, tas kļuva par informatīvu platformu hardcore/punk/ska scēnai. Pēc slēgšanas 2007. gadā, tas ar jaunu sparu atkal atsāka savu darbību 2012. gadā, un par vienu no tradīcijām uzturot gada balvas pasniegšanu.

Sīkāka informācija par Alternative Mūzikas balvu 2020 jau drīzumā.

Lasi vēl

Komentāri

Ļoti priecājos, ka balva atgriežas! Paldies, tā ir liela lieta scēnas pašapziņai. Balva arī veicina izcilību mūsu scēnā
Kas tur ir nominējies?
aprīlī? varbūt labāk gada vidū kaut kur uz jūniju? :D
Kaut kā neatrodu kur balsot? Būs žūrija?:) Kā x factorā?
Tie, kas nav zināmi alternative.lv veidotājiem vai tie, kas viņiem nav "draugi un paziņas", tie var droši nepieteikties nominācijās, tāpat viņus droši vien ignorēs tāpat kā tas bijis iepriekšējos gadus. Neredzu pamatu veikt tādu balvu pasniegšanu ar tik skaļu nosaukumu ALTERNATIVE.LV. Tas tikai degradē alternatīvās scēnas attīstību LATVIJĀ!!!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.