ZIŅAS

„Nabaklab” uzstāsies Tribute to The Doors no Lietuvas

Nabaklab 26.09.2014. 14:24
Sestdien, 27. septembrī klubā „Nabaklab” uzstāsies „Tribute to The Doors” no Lietuvas, tādējādi pieminot leģendāro „The Doors” solistu Džimu Morisonu, kuram šogad būtu palicis 71 gads.

Lietuva jau ilgu laiku pazīstama kā vienīgā no Baltijas valstīm, kurā īpašu popularitāti gūst dažādu leģendāru un labi zināmu mūzikas apvienību kovergrupas. Lai gan tādu grupu kā „AC/DC”, „The Beatles”, „Queen” vai „Metallica” atdarinātāji ir salīdzinoši plaši izplatīti, amerikāņu „The Doors” līdziniekus nav gadījies redzēt bieži.

Lietuvieši „Tribute to The Doors” savu uzdevumu pilda pārliecinoši, pievēršot uzmanību vissīkākajām leģendārās grupas niansēm gan muzikāli, gan esot uz skatuves. Pēc koncerta par atbilstošu muzikālo atmosfēru gādās DJ Uldis Rudaks, kurš cita starpā radio „Naba” vada raidījumu par koverversijām ar nosaukumu „Re! Kovers”.

 

„Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, pasākuma sākums uzreiz pēc plkst. 21:00

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.