ZIŅAS

Nabaklab uzstāsies „Sham 69”

Edgars Āboliņš 06.12.2012. 20:50
Otrdien, 11. decembrī Nabaklab uzstāsies leģendārā pankroka grupa „Sham 69” no Lielbritānijas.

Grupu “Sham 69” noteikti var dēvēt par vienu no nozīmīgākajiem pankroka virzītājspēkiem pasaulē un septiņdesmito gadu oi un streetpunk žanru lielākajiem iedvesmas avotiem. Radusies 1976. gadā Lielbritānijā, Heršemā, apvienība 1978. gadā izdod vairākus singlus – “Borstal breakout”, “Angels with dirty faces” un “If the kids are united”, kuri mūsdienās kļuvuši par pankroka himnām. “Sham 69”, piedzīvojot vairākas sastāva maiņas, ir aktīvi vēl joprojām, kopumā līdz šim izdodot vairāk kā desmit studijas albumus, neskaitāmus singlus un izlases.

 

2006. gadā, pateicoties aktīvajam "Virgin Radio" klausītāju balsojumam, grupa "Sham 69" tika lūgta sacerēt atbalsta dziesmu Anglijas futbola izlasei tās dalībā FIFA Pasaules čempionātā. Rezultātā tapa pārveidotā dziesmas “Hurry up Harry” versija, kas ierindojās Lielbritānijas "Top 40" desmitajā vietā, un kļuva par veiksmīgāko "Sham 69" hitu 26 grupas pastāvēšanas gadu laikā.

Latvijā “Sham 69” viesosies trešo reizi, taču šis būs pirmais grupas koncerts Rīgā. Nabaklab atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, koncerta sākums paredzēts plkst. 21:00. Biļetes kopš 23. novembra pieejamas visās “Biļešu servisa” kasēs.

Lasi vēl

Komentāri

Manuprat, labaka vinu dziesma ir Millwall Boys. Ta ari ir par futeni!
Borstal Breakout 10.12.2012. 18:46
Jautajums zinatajiem. Vai tas bus originalais Sham 69 vai Sham 69 divi?

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.