ZIŅAS

"Nabaklab" uzstāsies Dūmu Zārka Zēni un Sunnata no Polijas

ULVE Agency 23.03.2015. 12:58
25. martā ar koncertu mūzikas klubā Nabaklab Rīgā viesosies psihedēliskās ģitārmūzikas grupa Sunnata no Polijas un pašmāju Dūmu Zārka Zēni

Sunnata ir poļu ģitārmūzikas grupa no Varšavas, kura savā daiļradē sakausē dūmmetālu, psihedēlisko roku un stounerroku.

Kopš pirmsākumiem 2008. gadā, Sunnata ir uzstājusies koncertos daudzviet Eiropā, to skaitā festivālos Desertfest Berlin (Vācija), Days of the Ceremony (Polija), Robustfest (Ukraina) un citos, kā arī dalījusi skatuvi ar tādiem pārstāvētā žanra smagsvariem kā Kylesa, Karma to Burn, Suma un Conan. 2014. gadā pašrocīgi tika izdots līdz šim pēdējais studijas albums Climbing the Colossus, kurš izpelnījās nedalītu klausītāju un mūzikas apskatnieku ievērību, tostarp prominentā britu smagās mūzikas izdevuma Terrorizer atzinību.

Sunnata koncertu Rīgā ievadīs Latvijas grupa Dūmu Zārka Zēni, kuras allaž mainīgajā sastāvā iekļāvušies ģitārmūzikas grupu 9Horizon, Tesa, Elkupe un Eschatos dalībnieki un muzikālie domubiedri.

Pasākuma sākums plkst. 20:00, ieejas maksa 5 EUR.
Koncertvakaru rīko neatkarīgā kultūras platforma ULVE Agency.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.