ZIŅAS

"Nabaklab" svinēs četru gadu jubileju

Nabaklab 04.04.2014. 10:59
Šovakar klubs „Nabaklab” svinēs četru gadu jubileju, uz skatuves aicinot pašmāju un ārvalstu mūziķus un plašu radio „Naba” dīdžeju komandu.

„Nabaklab” jubilejā kā pirmā uz skatuves kāps pašmāju mūzikas apvienība Marta migla, kas savu pēdējo albumu izdeva pagājušogad un regulāri redzēta uzstājamies gan klubos „Depo” un „Nabaklab”, gan arī festivālā „Laba Daba”, kurā piedalīsies arī šogad. Pēc „Marta migla” uzstāšanās, skatuvi ieņems somu rokgrupa Lapko, kuri Latvijā ierodas pēc vairāk kā divu gadu pauzes. Šis būs pirmais „Lapko” koncerts, kurā grupa uzstāsies četratā – sākot ar 4. aprīli, grupas bundzinieks turpmāk pildīs ritma ģitārista pienākumus, bet jau ierastajam trio pievienosies jauns dalībnieks, kurš spēlēs sitamos instrumentus. Par šīm sastāva izmaiņām pagaidām nav informēti pat grupas fani Somijā, kur jaunizveidotā četrotne savu vienīgo vasaras koncertu spēlēs festivālā „Illosaarirock”.

 Paralēli koncertiem, abās kluba zālēs par pasākumam atbilstošu muzikālo noformējumu gādās radio „Naba” dīdžeji – grupas „Inokentijs Mārpls” līderis Dambis, DJ apvienības „Ej apskrieties” un „Skazka”, raidījuma „Dabsolis” veidotāji ViesacH, Vibe55, SairaM un Juritah un vairāki citi. Īpašu programmu sarūpējis arī mūzikas apskatnieks un zinātājs Raitis Sametis, kurš pasākumā uzstāsies ar projektu „Mūžamežs”.

Klubs „Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, pasākuma sākums plkst. 21:00

„Nabaklab” savu dzimšanas dienu sagaida īsi pirms gaidāmās kluba paplašināšanās - maijā durvis vērs šajā gadsimtā pirmais Latvijā ātrās ēdināšanas restorāns „Subway”, kas atkal nodrošinās lielāku apmeklētāju ietilpību un gādās par lielāku labklājību un plašāku koncertprogrammu „Nabaklab”.

Piesakies pasākumam šeit!

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.