ZIŅAS

„Nabaklab” notiks tematisks vakars „Tribute To Club 27”

Nabaklab 03.09.2015. 11:06
4. septembrī klubā „Nabaklab” notiks koncerts un lektorijs ar nosaukumu „Tribute To Club 27”, kura laikā tiks atskaņota Dženisas Džoplinas, Džima Morisona un Džimija Hendriksa mūzika.

Mūzikas vēsturē izsenis runāts par tā saucamo „klubu 27” un tā fenomenu, ko radījuši daudzu leģendāru un populāru mūziķu nāves gadījumi 27 gadu vecumā, vēl pie tam, tas bieži vien noticis tieši, atrodoties viņu slavas zenītā. Par šo fenomenu un minētajiem mūziķiem pirms vakara koncerta vairāk pastāstīs mūzikas apskatnieks Uldis Rudaks, kurš pavisam nesen – Cēsu Rokfilmu festivālā – runāja par vienu no šī „kluba” biedriem, rokmūziķi Kurtu Kobeinu.

Vakara muzikālā daļa gan vairāk veltīta konkrēti trim mūziķiem no „kluba 27” – Džimam Morisonam, Dženisai Džoplinai un Džimijam Hendriksam. Viņu kompozīcijas vairāk kā stundu garā koncertā atskaņos grupa ar tādu pašu nosaukumu – „Tribute To Club 27” – no Viļņas. Pēc koncerta par vakara muzikālo atmosfēru rūpēsies Uldis Rudaks.

„Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, lektorija sākums plkst. 21:00, koncerta sākums 22:00.

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.