ZIŅAS

Nabaklab notiks ikgadējais karnevāls „Pa ķirbi!”

Nabaklab 31.10.2014. 09:46
Piektdien, 31. oktobrī „Nabaklab” notiks karnevāls, kurā uzstāsies vairākas pašmāju un ārvalstu mūzikas apvienības un dīdžeji, kā arī notiks dažādas performances, konkursi un citas „Halloween” tematikai veltītas aktivitātes.

Karnevāls „Pa ķirbi!” norisināsies visās kluba „Nabaklab” telpās, kopumā trīs zālēs. Lielākajā no tām uz skatuves kāps vairākas mūzikas apvienības – pašmāju grupas Inokentijs Mārpls un Rebel Riot, dziesminieks Johnny. B. Beast un ārzemju viesi – apvienība Liblikas no Igaunijas un The Bojarski no Krievijas. Par atbilstošu muzikālo atmosfēru starp un pēc koncertiem gādās DJ z:le.

„Nabaklab” chill-out zālē vakars norisināsies dubstep un glitch mūzikas noskaņās, kur pie DJ pults rosīsies dīdžeji Shurez, Juritah, paa un kn00bs, daži no kuriem labi zināmi radio „Naba” raidījuma „Dabsolis” klausītājiem. Savukārt otrā, mazākajā kluba bārā būs iespējams dzirdēt DJ apvienības „Ej apskrieties” izvēlēto mūziku un vērot „Dejotājas tumsā” dejas priekšnesumus.

„Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, pasākuma sākums plkst. 21:00 un, ierodoties „Halloween” svētkiem atbilstošās maskās, vai tērpos, ieejas maksa būs ievērojami lētāka.

 

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.