ZIŅAS

Nabaklab koncertēs grindcore apvienība no Izraēlas

Rot In Smile 01.02.2016. 14:42
5. februārī klubā "Nabaklab" notiks Rotten Smile rīkots brutālās mūzikas mini fests "Rot In Smile #4" ar grupām no Izraēlas, Lietuvas un Latvijas.

Viscera Trail ir 2002. gadā izveidota brutal death metal/grindcore grupa no Izraēlas pilsētas Hasharonas. Grupa savā brutālajā skanējumā par pamatu izmanto klasisko death/grind ar slam elementiem un guttural vokālu, dziesmu tēmas ieturētas gore grind tematikā: slimības, asinis, iekšas, amputācijas, perversijas u.c. jaukas tēmas, kā pati grupa un tās fani izsakās "The sickest band in the Holy Land!", ko arī pierāda viņu mežonīgā uzstāšanās koncertos. Savā pastāvēšanas vēsturē izlaidusi 1 DEMO, 2 EP un 1 LP albumu. Grupa tūrējot apceļojusi visu pasauli un uzstājusies žanra lielākajos festivālos ASV, Eiropā, Anglijā, dalījusi skatuvi ar neskaitāmām žanra grupām, piemēram, Decapitated, Putrid Pile, Holocausto Canibal, Razorrape, Devourment u.c.

Infestation ir jauna 2014. gadā Lietuvas galvaspilsētā Viļņā radusies brutal death metal grupa, kas savā skanējumā, pēc pašu vārdiem, apvieno brutal violence ar slam'n'pork metal.

TRAUMA MORALIS ir Latvijas fun grind veterāni, kas pabijuši uz Obscene Extreme skatuves un braukuši tūrē pa Meksiku! Patreiz grupas dalībnieki aktīvāk darbojas savā jaunajā crust projektā Wagars un hc grupā Kastete, kā arī solo projektos. Šī būs grupas pirmā uzstāšanās pēc ilgāka pārtraukuma perioda.

Anal Punishment ir death/grind grupa no Rīgas, kuras sastāvā ir pieredzējuši mūziķi no dažādām grupām. Grupa savā skanējumā izmanto death/slam/grind elmentus ar grindcore raksturīgo guttural vokālu.

Slaughtered Lambs ir jauna 2015.gadā izveidota slamming brutal death metal grupa, kurā apvienojušies grupu Incinirate Divinity, Asphyxia Noir, Eihshia, Blinded Memory un Yomi dalībnieki.

Ieeja no 19:00/sākums 20:00
Ieejas maksa: 4 eur.

Lasi vēl

Komentāri

Gaļinieks 01.02.2016. 18:17
Jēēēēē! Beidzot īsti gaļinieki ciemos!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.